2. Runde
11.08.2015 17:00 ŠK Šenkvice - FO ŽP Šport Podbrezová 2:12
17:00 Tatran Krásno - MFK Skalica 5:4 i.E.
17:00 KFC Komárno - Thermál Veľký Meder 1:6
17:00 FK Slovan Nemšová - OFC Gabčíkovo 2:0
17:30 FK Šamorín - OFK Dunajská Lužná 0:3
17:30 Lamač Bratislava - ŠK SFM Senec 1:6 (0:3)
12.08.2015 17:00 Partizán Domaniža - FK Senica 0:2
17:00 ŠK Nevidzany - AFC Nové Mesto 0:2
17:00 FC Slovan Galanta - FC Neded 6:2
17:00 FK Vajnory - FC Rohožník 2:3
17:00 KFC Kalná nad Hronom - Slovan Duslo Šaľa 2:0
17:00 SFC Kalinkovo - ŠK Bernolákovo 4:3 i.E.
17:00 MŠK Kráľová pri Senci - TJ Iskra Borčice 1:3
17:00 OŠK Slovenský Grob - FK Pohronie 0:9
17:00 Slovan Most - Zlaté Moravce 1:2
17:00 MFK Rusovce - SK Svätý Jur 1:4
17:00 Inter Bratislava - ŠKF Sereď 0:6
17:00 FC Malacky - ŠK Lozorno 5:0
17:00 Ružinov Bratislava - FK Rača 0:3
17:00 ŠK Tomášov - TJ Rovinka 3:2
17:00 SK Závod - Lokomotíva DNV 1:0
17:00 OFK Tatran Kračúnovce - FK Haniska 0:2
17:00 TJ Družstevník Vyšný Mirošov - TJ Sokol Ľubotice 1:0
17:00 Spišské Vlachy - FK Čaňa 2:4 i.E.
17:00 ŠK Strážske - MŠK Žilina 0:9
17:00 SP MFK Rožňava - FK Spišská Nová Ves 1:2
17:00 TJ Lovča - ŠK Vinica 0:3
17:00 ŠKM Liptovský Hrádok - FK Poprad 4:3 i.E.
17:00 ŠK Turčianska Štiavnička - FC Slovan Divín 4:0
17:00 FK Sokol Braväcovo - MFK Dolný Kubín 0:8
17:00 MFK Detva - Teplička nad Váhom 1:3
17:00 Podlavice Badín - ŠK Javorník Makov 0:1
17:00 TJ Sokol Medzibrod - MFK Zemplín Michalovce 1:2
17:00 OFK Šarišské Michaľany - Družstevník Veľký Horeš 1:0
17:00 FK Bodva Moldava - MFK Vranov nad Topľou 1:3 i.E.
17:00 AC Svit Batizovce - MFK Snina 0:1
17:00 Pokrok Krompachy - Lokomotíva Zvolen 1:5
17:00 MFK Nová Dubnica - FK Nové Zámky 1:2
17:00 FK Kolárovo - Spartak Trnava 0:4
17:00 OFK Malženice - FC Nitra 1:6
17:00 OŠK Trenčianske Stankovce - Spartak Myjava 0:3
17:00 OK Častkovce - OTJ Palárikovo 0:1
17:00 ŠK Šurany - MFK Topvar Topoľčany 1:2
17:00 FK Predmier - Partizán Bardejov 4:2 i.E.
17:00 FK Jesenské - MŠK Fomat Martin 1:2
17:00 TJ Slovan Viničné - Slovan Ivanka 3:4 i.E.
17:00 PŠC Pezinok - FK AS Trenčín 0:5
17:00 FK Slávia Staškov - OŠK Baník Stráňavy 2:5
17:00 TJ Stráža - Liptovská Štiavnica 1:0
17:00 Eldus Mocenok - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 0:5
17:00 Veľké Ludince - MFK Dubnica 3:0 Wert.
17:00 MFK Nová Baňa - FO Kinex Bytča 4:0
18.08.2015 17:00 TJ Družstevník Perín - Tatran Prešov 0:8
17:00 FK Slovenské Ďarmoty - Lokomotiva Košice 1:2
19.08.2015 17:00 TJ Fatran Varín - Slovan Bratislava 0:8
17:00 AŠK Gelnica-Mária Huta - Vyšné Opátske 1:5
17:00 MŠK Tesla Stropkov - DAC Dunajská Streda 0:3
17:00 TJ Partizán Prečín - FC Baník Horná Nitra 3:2
17:30 ŠK Báhoň - Dukla Banská Bystrica 0:5
25.08.2015 17:00 Oravské Veselé - MŠK Rimavská Sobota 3:1
3. Runde
01.09.2015 16:30 MFK Snina - Lokomotíva Zvolen 0:1
16:30 Vyšné Opátske - MFK Vranov nad Topľou 4:3 i.E.
16:30 TJ Družstevník Vyšný Mirošov - DAC Dunajská Streda 1:3 i.E.
16:30 Spartak Medzev - FC VSS Košice 0:4
16:30 FK Haniska - Tatran Prešov 5:6 i.E.
16:30 FK Čaňa - FK Spišská Nová Ves 2:1
16:30 SK Svätý Jur - Zlaté Moravce 1:3
16:30 Slovan Ivanka - ŠKF Sereď 2:6
16:30 ŠK Tomášov - FK Rača 1:0
16:30 KFC Kalná nad Hronom - AFC Nové Mesto 0:2
16:30 ŠK SFM Senec - TJ Iskra Borčice 0:1
16:30 FC Slovan Galanta - FK Senica 1:2
16:30 ŠK Blava Jaslovské Bohunice - Veľké Ludince 2:1
16:30 FK Slovan Nemšová - Spartak Myjava 0:2
16:30 ŠKM Liptovský Hrádok - MFK Dolný Kubín 0:1
16:30 FK Predmier - MŠK Fomat Martin 0:4
16:30 OŠK Baník Stráňavy - Oravské Veselé 2:0
16:30 Teplička nad Váhom - MFK Zemplín Michalovce 0:2
16:30 OFK Šarišské Michaľany - MFK Ružomberok 0:7
16:30 ŠK Turčianska Štiavnička - TJ Stráža 0:4
16:30 ŠK Javorník Makov - Tatran Krásno 4:0
17:00 FC Malacky - FO ŽP Šport Podbrezová 0:6
17:00 SFC Kalinkovo - FK Pohronie 1:2
02.09.2015 17:00 Thermál Veľký Meder - FC Nitra 0:3
17:00 TJ Partizán Prečín - MFK Topvar Topoľčany 1:3
17:00 MFK Nová Baňa - Lokomotiva Košice 1:0
17:00 OTJ Palárikovo - OFK Dunajská Lužná 1:3
17:00 FC Rohožník - Dukla Banská Bystrica 2:1
08.09.2015 16:30 FK Nové Zámky - Spartak Trnava 0:4
15.09.2015 16:00 SK Závod - FK AS Trenčín 0:11
16:00 ŠK Vinica - Slovan Bratislava 0:8
30.09.2015 16:00 Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina 0:4
4. Runde
13.10.2015 14:30 FC VSS Košice - Spartak Trnava 3:0 (2:0)
15:00 Lokomotíva Zvolen - FK Senica 0:2 (0:0)
15:00 ŠK Blava Jaslovské Bohunice - FK AS Trenčín 0:3 (0:0)
15:30 MŠK Fomat Martin - Zlaté Moravce 0:3 (0:0)
15:30 ŠKF Sereď - Spartak Myjava 1:2 (0:2)
14.10.2015 15:00 FC Rohožník - MFK Zemplín Michalovce 5:3 (1:0, 1:1) i.E.
15:00 ŠK Tomášov - FK Pohronie 2:3
15:00 OŠK Baník Stráňavy - DAC Dunajská Streda 0:3
15:00 Vyšné Opátske - MFK Nová Baňa 1:0 (0:0)
15:00 ŠK Javorník Makov - Tatran Prešov 3:10
15:00 TJ Stráža - MFK Dolný Kubín 3:5 (1:0, 1:1) i.E.
15:00 FK Čaňa - MFK Topvar Topoľčany 2:6
15:00 AFC Nové Mesto - FO ŽP Šport Podbrezová 5:3 (0:0, 1:1) i.E.
15:30 OFK Dunajská Lužná - MFK Ružomberok 2:7
20.10.2015 17:30 FC Nitra - Slovan Bratislava 2:3 (1:2)
28.10.2015 14:00 TJ Iskra Borčice - MŠK Žilina 0:3 (0:2)
Achtelfinale
03.11.2015 13:30 Vyšné Opátske - MŠK Žilina 0:5 (0:2)
17:00 Zlaté Moravce - Spartak Myjava 4:2 (2:1)
04.11.2015 13:30 FC Rohožník - FC VSS Košice 0:2 (0:0)
13:30 AFC Nové Mesto - FK Senica 3:4 (0:0, 1:1) i.E.
13:30 MFK Dolný Kubín - FK AS Trenčín 1:4 (1:2)
17:00 Slovan Bratislava - FK Pohronie 1:0 (0:0)
17:00 DAC Dunajská Streda - Tatran Prešov 3:1 (1:1)
11.11.2015 13:30 MFK Topvar Topoľčany - MFK Ružomberok 0:5 (0:3)
Viertelfinale
15.03.2016 17:00 Zlaté Moravce - MFK Ružomberok 1:2 (1:2)
17:30 FK Senica - Slovan Bratislava 3:4 (1:1, 1:1) i.E.
18:00 MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda 3:0 (1:0)
16.03.2016 14:00 FC VSS Košice - FK AS Trenčín 1:2 (1:1)
Halbfinale
05.04.2016 18:30 Slovan Bratislava - MŠK Žilina 0:0 (0:0)
06.04.2016 17:00 FK AS Trenčín - MFK Ružomberok 5:1 (2:0)
12.04.2016 18:00 MŠK Žilina - Slovan Bratislava 1:1 (1:0)
13.04.2016 17:00 MFK Ružomberok - FK AS Trenčín 0:1 (0:0)
Finale
29.04.2016 20:30 Slovan Bratislava - FK AS Trenčín 1:3 (0:0)