Gegner S U N
Vitória Guimarães Vitória Guimarães 10 2 2 6 2 2 0 0
SL Benfica SL Benfica 10 1 1 8 0 2 0 0
Rio Ave FC Rio Ave FC 9 4 2 3 1 3 0 0
CD Aves CD Aves 8 5 0 3 1 0 0 0
Portimonense SC Portimonense SC 8 5 2 1 1 0 0 0
CD Feirense CD Feirense 7 4 3 0 3 1 0 0
CS Marítimo CS Marítimo 7 2 4 1 2 1 0 0
Vitória Setúbal Vitória Setúbal 7 1 4 2 2 2 0 0
Boavista Boavista 7 4 0 3 1 1 0 0
CD Santa Clara CD Santa Clara 7 3 2 2 1 2 0 0
FC Porto FC Porto 7 0 3 4 0 0 0 0
Sporting Braga Sporting Braga 7 1 1 5 0 0 0 0
Levski Sofia Levski Sofia 6 2 3 1 3 0 0 0
GD Chaves GD Chaves 6 2 0 4 1 1 0 0
GD Estoril GD Estoril 6 2 2 2 1 1 0 0
PFC Ludogorets Razgrad PFC Ludogorets Razgrad 6 0 4 2 1 1 0 0
CD Tondela CD Tondela 6 5 0 1 0 1 0 0
Cherno More Varna Cherno More Varna 6 4 2 0 0 1 0 0
FC Penafiel FC Penafiel 6 2 2 2 0 0 0 0
Sporting CP Sporting CP 6 0 1 5 0 1 0 0
Gegner S U N
Paços de Ferreira Paços de Ferreira 5 2 2 1 0 1 0 0
SL Benfica B SL Benfica B 4 1 1 2 2 1 0 0
Botev Plovdiv Botev Plovdiv 4 0 4 0 1 0 0 0
FC Arouca FC Arouca 4 3 0 1 1 0 0 0
FC Porto B FC Porto B 4 3 0 1 1 1 0 0
Leixões SC Leixões SC 4 3 1 0 1 0 0 0
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad 4 1 3 0 1 0 0 0
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 4 0 3 1 0 0 0 0
PFC Beroe PFC Beroe 4 2 2 0 0 0 0 0
Slavia Sofia Slavia Sofia 4 2 2 0 0 0 0 0
Sporting Covilhã Sporting Covilhã 4 3 0 1 0 0 0 0
Gil Vicente Gil Vicente 3 2 1 0 2 1 0 0
Académica de Coimbra Académica de Coimbra 3 1 0 2 1 0 0 0
CS Marítimo B CS Marítimo B 3 2 1 0 1 1 0 0
Sporting Braga B Sporting Braga B 3 3 0 0 1 0 0 0
Atlético CP Atlético CP 3 3 0 0 0 0 0 0
Belenenses SAD Belenenses SAD 3 1 1 1 0 1 0 0
CD Nacional CD Nacional 3 2 0 1 0 0 0 0
CD Trofense CD Trofense 3 3 0 0 0 1 0 0
PFC Montana PFC Montana 3 1 2 0 0 1 0 0
Gegner S U N
Sporting CP B Sporting CP B 3 2 1 0 0 0 0 0
União da Madeira União da Madeira 3 3 0 0 0 0 0 0
Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas 2 2 0 0 1 1 0 0
UD Vilafranquense UD Vilafranquense 2 2 0 0 1 1 0 0
CD Mafra CD Mafra 2 1 1 0 0 0 0 0
FC Dunav Ruse FC Dunav Ruse 2 1 0 1 0 1 0 0
FC Vizela FC Vizela 2 0 1 1 0 0 0 0
FK Jelgava FK Jelgava 2 0 2 0 0 0 0 0
FK Vereya FK Vereya 2 0 1 1 0 1 0 0
Naval 1° de Maio Naval 1° de Maio 2 1 1 0 0 0 0 0
Os Belenenses Os Belenenses 2 1 0 1 0 0 0 0
SC Freamunde SC Freamunde 2 1 1 0 0 0 0 0
UD Oliveirense UD Oliveirense 2 1 0 1 0 0 0 0
Varzim SC Varzim SC 2 0 1 1 0 0 0 0
Vitória Guimarães B Vitória Guimarães B 2 1 1 0 0 0 0 0
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932 1 1 0 0 1 0 0 0
Académico de Viseu Académico de Viseu 1 1 0 0 0 0 0 0
Casa Pia AC Casa Pia AC 1 1 0 0 0 0 0 0
CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1 1 0 0 0 0 0 0
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010 1 1 0 0 0 0 0 0
Gegner S U N
FC Famalicão FC Famalicão 1 1 0 0 0 0 0 0
Leça FC Leça FC 1 0 0 1 0 0 0 0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1 1 0 0 0 0 0 0
Moreirense FC Moreirense FC 1 0 0 1 0 0 0 0
São Martinho São Martinho 1 1 0 0 0 0 0 0
SC Beira-Mar SC Beira-Mar 1 1 0 0 0 0 0 0
SC Farense SC Farense 1 0 1 0 0 1 0 0