1 | |||||||||
# | Mannschaft | Sp. | S. | U. | N. | Tore | Dif. | Pk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpo de Bahía Blanca | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 4 | |
2 | Sansinena de Gral. Cerri | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
3 | Germinal de Rawson | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
Liniers de Bahía Blanca | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | ||
5 | Cipolletti | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
6 | Villa Mitre de Bahía Blanca | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
7 | Ramón Santamarina | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
8 | Estudiantes de San Luis | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
9 | Círculo Deportivo | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 | |
10 | Sol de Mayo de Viedma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 | 0 |
2 | |||||||||
# | Mannschaft | Sp. | S. | U. | N. | Tore | Dif. | Pk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Ciudad de Bolivar | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
2 | Ferro Carril Oeste de Gral. Pico | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
3 | Huracán de Las Heras | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
4 | Atenas de Río Cuarto | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
Juventud Unida Universitario | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | ||
San Martín de Mendoza | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | ||
7 | Argentino de Monte Maiz | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
8 | Peñarol de Chimbas | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
3 | |||||||||
# | Mannschaft | Sp. | S. | U. | N. | Tore | Dif. | Pk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano de San Francisco | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
2 | Douglas Haig | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
3 | Sportivo Las Parejas | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
4 | El Linqueño | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
5 | Independiente de Chivilcoy | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
6 | Defensores Belgrano (VR) | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | 1 | |
7 | Gimnasia y Esgrima (CdU) | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
8 | Unión de Sunchales | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
9 | Defensores de Pronunciamiento | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 |
4 | |||||||||
# | Mannschaft | Sp. | S. | U. | N. | Tore | Dif. | Pk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmiento de Resistencia | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
2 | Gimnasia y Tiro de Salta | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
3 | Central Norte | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
4 | Juventud Antoniana | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
Sol de América de Formosa | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | ||
6 | Crucero del Norte | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
7 | San Martín de Formosa | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
8 | Boca Unidos | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
9 | 9 de Julio de Rafaela | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
Playoffs |