13.08.2019 17:00 OFK 1948 Veľký Lapáš - FC Nitra 2:7
17:00 SK Odeva Lipany - MŠK Žilina 0:1
17:00 FK Brezno - Dukla Banská Bystrica 1:3
17:00 AFC Nové Mesto - MFK Dubnica 2:1
17:00 OŠK Baník Stráňavy - MŠK Fomat Martin 0:1
14.08.2019 17:00 Krásnohorské Podhradie - MFK Zemplín Michalovce 0:6
17:00 OFK Baník Lehota - Zlaté Moravce 0:3
17:00 Lokomotíva Zvolen - ŠKF Sereď 0:2
17:00 TJ Jednota Bánová - Spartak Trnava 2:3
17:00 ŠK Selce - FK Pohronie 0:9
17:00 MŠK Tisovec - FK AS Trenčín 1:8
17:00 FC Rohožník - FK Senica 0:1
17:00 FK Podkonice - DAC Dunajská Streda 0:4
17:00 TJ Družstevník Malá Mača - MFK Skalica 0:6
17:00 MŠK Námestovo - Tatran Liptovský Mikuláš 1:6
17:00 TJ Družstevník Zvončín - FC Petržalka 0:8
17:00 TJ Tatran VLM - FK Slavoj Trebišov 0:4
17:00 ŠK Javorník Makov - MŠK Púchov 0:1
17:00 TJ Štart Hrabušice - MFK Stará Ľubovňa 1:3
17:00 OFK AGRIFOP Stakčín - FK Kamenica nad Cirochou 3:0
17:00 OŠK Trenčianske Stankovce - OK Častkovce 3:0
17:00 TJ Kostolné Kračany - Družstevník Radimov 2:4
17:00 Partizán Domaniža - TJ Kovo Beluša 4:0
17:00 TJ Plevník-Drienové - OFK Malženice 1:6
17:00 Slovan Levice - FK Nové Zámky 3:1
17:00 FC 98 Hajnáčka - Novohrad Lučenec 3:4
17:00 Slovan Zemianske Kostolany - ŠK Vegum Dolné Vestenice 1:2
17:00 TJ Tatran Uhrovec - TJ Družstevník Bešeňov 2:3 i.E.
17:00 ŠK Šurany - FK Marcelová 1:2
17:00 TJ Veľké Lovce - OFK Veľký Ďur 4:1
17:00 ŠK Šoporňa - TJ Družstevník Jacovce 2:4
17:00 FK Bestrent Horná Krupá - FC Slovan Galanta 2:1
17:00 TJ Nafta Gbely - TJ Slavoj Boleráz 3:5 i.E.
17:00 TJ Pokrok Stará Bystrica - Spartak Vysoká nad Kysucou 1:3
17:00 FK Predmier - Oravské Veselé 4:2
17:00 TJ Tatran Chlebnice - Družstevník Oravská Poruba 1:2
17:00 FK Strečno - ŠK Tvrdošín 5:0
17:00 OTJ Hontianske Nemce - FK Rakytovce 85 1:4
17:00 OŠK Lieskovec - FK Šalková 1:4
17:00 Lokomotíva DNV - FK Šamorín 5:3 i.E.
17:00 OFK Dunajská Lužná - OŠK Slovenský Grob 8:2
17:00 PŠC Pezinok - FK Rača 4:2 i.E.
17:30 OFK Veľké Ripňany - FC Pata 1:5
17:30 OŠK Švošov - MFK Ružomberok 0:6
19:00 MFK Alekšince - OFK Solčany 3:1
20.08.2019 17:00 OFK Tatran Kračúnovce - Partizán Bardejov 1:4
17:00 FK Kolárovo - KFC Kalná nad Hronom 5:1
21.08.2019 17:00 TJD Príbelce - KFC Komárno 1:2
17:00 Pivovar Šariš Veľký Šariš - Tatran Prešov 1:4
17:00 FK Demjata - OFK Šarišské Michaľany 1:2
17:00 MFK Gelnica - MŠK Spišské Podhradie 0:2
17:00 Spartak Medzev - Slávia TU Košice 1:2
17:00 TJ Hornád Ždaňa - TJ Mladosť Kalša 3:4 i.E.
28.08.2019 16:00 OŠK Rudňany - ŽP Šport Podbrezová 1:3
16:30 MŠK Tesla Stropkov - FK Poprad 0:2
16:30 ŠK Milénium - FK Košice 0:9
17:00 OFK Sečovská Polianka - MFK Vranov nad Topľou 1:5
17:00 FK Kechnec - MFK Ťahanovce 5:4 i.E.
17:00 MŠK Spartak Medzilaborce - ŠK Strážske 1:0
17:00 FK Slovenské Ďarmoty - FTC Fiľakovo 0:3
17:00 Kysucké Nové Mesto - Tatran Krásno 5:6 i.E.
17:00 TJ Sokol Medzibrod - TJ Prameň Kováčová 0:5
29.08.2019 16:00 ŠK Belá - Závažná Poruba 5:1
09.10.2019 15:00 Liptovská Štiavnica - Slovan Bratislava -:-