7. Runde
27.08.2021 16:30 Balatonfüredi FC - Pápai PFC 0:1
19:00 Balatonalmádi SE - VLS Veszprém 0:1
28.08.2021 11:00 Balassagyarmat VSE - Putnok VSE 3:0
15:00 Tordas SE - KSE Iváncsa 0:9
16:00 Heréd LC - FC Hatvan 0:4
16:00 Ráckeve VAFC - Dabas FC 1:4
16:30 Tarpa SC - DEAC 0:4
16:30 Koroncó FC - SC Sopron 1:4
16:30 Sényő Carnifex - Tállya KSE 2:0
16:30 Cegledi VSE - Törökszentmiklós FC 5:2
16:30 Jánoshalmi FC - Monori SE 0:6
16:30 Hódmezővásárhely FC - ESMTK Budapesti 0:2
16:30 Szegedi VSE - Dabas-Gyón FC 2:1
16:30 Perbál SE - Teskand SE 1:4
16:30 Zalaszentgróti VFC - Tihany FC 3:1
16:30 Bonyhád VLC - Nagyatádi FC 4:2 i.E.
16:30 Zsámbéki SK - Mosonmagyaróvár 1:2
16:30 Pecsvarad Spartacus - Kelen SC 2:3
16:30 Kadarkút VSK - Nagykanizsa FC 0:4
16:30 Csepel FC - Bátaszék SE 4:0
18:00 Kaposvári RFC - Bicskei TC 2:1
18:00 Kazincbarcika BSC - Hidasnémeti VSC 4:0
29.08.2021 16:00 Semjénháza SE - Tököl VSK 1:5
16:30 Gyöngyösi AK-YTONG - BTE Felsőzsolca 2:3
16:30 Karancslapujtő KSE - Monostorpályi SE 2:1 n.V.
16:30 Ibrány SE - Vác FC 0:1
16:30 Szabadszállási SE - UFC Gyömrő 0:6
16:30 Karcag SE - Jaszbereny SE Vasas 2:3
16:30 Gyulai Termál FC - Budapesti VSC 0:3
16:30 Ménfőcsanak ESK - Tatabánya FC 0:1
16:30 Ercsi Kinizsi SE - Sárosd NSK 1:2
16:30 Móri SE - Komáromi VSE 1:3
8. Runde
18.09.2021 13:00 Sényő Carnifex - MTK Budapest 0:7 (0:4)
14:30 Dabas FC - Szombathelyi Haladás 1:2
15:00 UFC Gyömrő - Paksi SE 1:9 (0:3)
15:00 Jaszbereny SE Vasas - Balassagyarmat VSE 2:1
15:00 Vác FC - Zalaegerszegi TE 0:4 (0:1)
15:00 DEAC - Kisvárda FC 0:2 (0:0)
15:00 Komáromi VSE - Mezőkövesdi SE 0:2 (0:2)
15:00 VLS Veszprém - Debreceni VSC 0:1 (0:0)
15:00 Budaörs SC - Budapesti Vasas 1:3
15:00 Monori SE - Csákvári TK 0:3
15:00 Kelen SC - Szeged-Csanád 0:4
15:00 Cegledi VSE - Kaposvári RFC 3:0
15:00 Csepel FC - Szegedi VSE 0:1
15:00 Mosonmagyaróvár - Győri ETO FC 0:3
15:00 Tököl VSK - Teskand SE 4:2
15:00 Budapesti VSC - KSE Iváncsa 1:0
16:00 Pápai PFC - Budafoki MTE 1:4
18:00 Tiszakécske - Újpest FC 0:3 (0:1)
18:00 SC Sopron - Fehérvár FC 2:6 (1:5)
18:00 Diósgyöri VTK - Szentlőrinc SE 2:1
18:00 Kazincbarcika BSC - Szolnoki MÁV 2:1
18:00 Békéscsaba 1912 Előre SE - Dorogi FC 3:0
19:00 Tatabánya FC - Soroksár SC 3:1
19.09.2021 15:00 FC Hatvan - Ferencvárosi TC 0:9 (0:2)
15:00 Bonyhád VLC - Pécsi MFC 0:1
15:00 BTE Felsőzsolca - Kecskeméti TE 0:10
15:00 Zalaszentgróti VFC - III. Kerületi TVE 0:2
15:00 Karancslapujtő KSE - Nagykanizsa FC 0:5
15:00 Sárosd NSK - ESMTK Budapesti 1:3 n.V.
17:00 FC Ajka - Gyirmót FC 0:1 (0:1)
18:00 Nyíregyháza Spartacus - Budapest Honvéd 1:5 (0:2)
18:00 BFC Siófok - Puskás FC 0:3 (0:1)
Sechzehntelfinale
27.10.2021 13:30 ESMTK Budapesti - Békéscsaba 1912 Előre SE 2:4
13:30 Jaszbereny SE Vasas - Budapesti Vasas 0:1
13:30 Nagykanizsa FC - Tatabánya FC 1:0 n.V.
13:30 Szegedi VSE - Cegledi VSE 0:2
13:30 Tököl VSK - Ferencvárosi TC 0:7
17:00 Kisvárda FC - MTK Budapest 4:1
17:00 Győri ETO FC - Puskás FC 1:0
18:00 Budafoki MTE - Újpest FC 1:2
18:00 Csákvári TK - Pécsi MFC 2:0
18:00 Szombathelyi Haladás - Gyirmót FC 2:3 i.E.
18:00 Kecskeméti TE - Debreceni VSC 2:1 n.V.
18:00 Szeged-Csanád - Mezőkövesdi SE 3:1 i.E.
19:30 Zalaegerszegi TE - Budapest Honvéd 0:1 n.V.
28.10.2021 19:30 Kazincbarcika BSC - Diósgyöri VTK 3:2
03.11.2021 12:30 Budapesti VSC - Fehérvár FC 2:5
12:30 III. Kerületi TVE - Paksi SE 0:5
Achtelfinale
05.02.2022 13:00 Cegledi VSE - Kazincbarcika BSC -:-
08.02.2022 17:15 Újpest FC - Kisvárda FC -:-
20:00 Szeged-Csanád - Fehérvár FC -:-
09.02.2022 17:00 Paksi SE - Csákvári TK -:-
17:00 Békéscsaba 1912 Előre SE - Gyirmót FC -:-
17:00 Nagykanizsa FC - Győri ETO FC -:-
17:15 Kecskeméti TE - Budapest Honvéd -:-
20:00 Budapesti Vasas - Ferencvárosi TC -:-