Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Krasnodar 2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Tekstilshchik Ivanovo | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Amkar Perm | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Chelyabinsk | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Novosibirsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Yadro | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Irtysh Omsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Electron | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Chayka | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
FK Chertanovo | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kamaz | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Torpedo Armavir | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Forte Taganrog | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Luki-Energiya Velikiye Luki | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Salyut Belgorod | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Shinnik Yaroslavl | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Torpedo Miass | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Amkal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Akron Tolyatti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bosnien-Herzegowina [U17] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Deutschland [U18] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo St. Petersburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
FK Khimki [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Leningradets | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Neftekhimik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ryazan | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sochi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krylia Sovetov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lettland [U19] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mordovia Saransk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina-M Moskva | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sibir Novosibirsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Uor-5 Egorievsk [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit Izhevsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zorkiy Krasnogorsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |