Gruppe A
07.10.2014 16:00 Cegledi VSE Cegledi VSE - Szolnoki MÁV Szolnoki MÁV -:-
07.10.2014 17:00 Diósgyöri VTK Diósgyöri VTK - Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza Spartacus -:-
15.10.2014 15:00 Szolnoki MÁV Szolnoki MÁV - Cegledi VSE Cegledi VSE -:-
15.10.2014 17:00 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza Spartacus - Diósgyöri VTK Diósgyöri VTK -:-
Gruppe B
07.10.2014 15:00 Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE - FC 1899 Szeged -:-
07.10.2014 16:00 Kecskeméti TE Kecskeméti TE - Debreceni VSC Debreceni VSC -:-
15.10.2014 15:00 FC 1899 Szeged - Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE -:-
15.10.2014 15:00 Debreceni VSC Debreceni VSC - Kecskeméti TE Kecskeméti TE -:-
Gruppe C
07.10.2014 15:00 Balmazújvárosi FC Balmazújvárosi FC - MTK Budapest MTK Budapest -:-
07.10.2014 16:00 Mezõkövesd-Zsóry Mezõkövesd-Zsóry - Dunaújváros FC Dunaújváros FC -:-
15.10.2014 16:00 MTK Budapest MTK Budapest - Balmazújvárosi FC Balmazújvárosi FC -:-
15.10.2014 19:00 Dunaújváros FC Dunaújváros FC - Mezõkövesd-Zsóry Mezõkövesd-Zsóry -:-
Gruppe D
07.10.2014 16:00 Györi ETO FC Györi ETO FC - Csákvári TK Csákvári TK -:-
08.10.2014 18:00 Budapest Honvéd Budapest Honvéd - Gyirmot SE Gyirmot SE -:-
15.10.2014 16:00 Gyirmot SE Gyirmot SE - Budapest Honvéd Budapest Honvéd -:-
15.10.2014 19:00 Csákvári TK Csákvári TK - Györi ETO FC Györi ETO FC -:-
Gruppe E
07.10.2014 15:00 FC Ajka FC Ajka - Budapesti Vasas Budapesti Vasas -:-
07.10.2014 18:00 Videoton FC Videoton FC - Újpest FC Újpest FC -:-
15.10.2014 16:00 Újpest FC Újpest FC - Videoton FC Videoton FC -:-
15.10.2014 18:00 Budapesti Vasas Budapesti Vasas - FC Ajka FC Ajka -:-
Gruppe F
07.10.2014 14:30 Paksi SE Paksi SE - Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE -:-
07.10.2014 16:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - Kaposvári RFC Kaposvári RFC -:-
15.10.2014 16:00 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE - Paksi SE Paksi SE -:-
15.10.2014 16:00 Kaposvári RFC Kaposvári RFC - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC -:-
Gruppe G
07.10.2014 16:00 Lombard Pápa TFC Lombard Pápa TFC - BFC Siófok BFC Siófok -:-
07.10.2014 16:00 Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás - Soproni VSE Soproni VSE -:-
15.10.2014 15:00 BFC Siófok BFC Siófok - Lombard Pápa TFC Lombard Pápa TFC -:-
15.10.2014 17:00 Soproni VSE Soproni VSE - Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás -:-
Gruppe H
07.10.2014 15:00 SzTK-Erima SzTK-Erima - Soroksár Erzsébet -:-
07.10.2014 16:00 Pécsi MFC Pécsi MFC - Puskás FC -:-
15.10.2014 15:00 Soroksár Erzsébet - SzTK-Erima SzTK-Erima -:-
15.10.2014 15:00 Puskás FC - Pécsi MFC Pécsi MFC -:-