Gegner S U N
Botev Plovdiv Botev Plovdiv 10 2 2 6 4 0 0 0
Levski Sofia Levski Sofia 10 3 1 6 4 2 0 0
PFC Ludogorets Razgrad PFC Ludogorets Razgrad 10 1 2 7 3 3 0 0
Slavia Sofia Slavia Sofia 10 7 3 0 3 1 0 0
PFC Beroe PFC Beroe 8 2 3 3 1 1 0 0
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 7 3 2 2 5 1 0 0
PFC Montana PFC Montana 6 4 1 1 6 1 0 0
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad 4 1 2 1 2 1 0 0
Marek Dupnitza Marek Dupnitza 4 3 0 1 0 0 0 0
Etar Veliko Tarnovo Etar Veliko Tarnovo 3 1 1 1 3 0 0 0
CSKA Sofia CSKA Sofia 3 0 2 1 1 0 0 0
Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 3 2 0 1 1 0 0 0
Altınordu FK Altınordu FK 3 0 2 1 0 0 0 0
FK Haskovo 2009 FK Haskovo 2009 3 3 0 0 0 1 0 0
PFC Litex Lovech PFC Litex Lovech 3 0 2 1 0 0 0 0
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 3 1 0 2 0 0 0 0
Arda Kardzhali Arda Kardzhali 2 2 0 0 2 0 0 0
Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2 0 1 1 1 1 0 0
Elche Ilicitano Elche Ilicitano 2 1 0 1 1 0 0 0
FC Dunav Ruse FC Dunav Ruse 2 1 0 1 1 1 0 0
Gegner S U N
FC Seoul FC Seoul 2 0 0 2 1 0 0 0
Jeju United Jeju United 2 0 1 1 1 0 0 0
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu 2 1 1 0 0 1 0 0
Daegu FC Daegu FC 2 0 1 1 0 0 0 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2 0 0 2 0 0 0 0
FC Alashkert FC Alashkert 2 1 1 0 0 0 0 0
Gangwon FC Gangwon FC 2 1 0 1 0 0 0 0
Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2 0 0 2 0 0 0 0
Incheon United Incheon United 2 0 1 1 0 0 0 0
Jeonbuk FC Jeonbuk FC 2 0 1 1 0 0 0 0
Levante UD B Levante UD B 2 1 1 0 0 0 0 0
Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2 1 0 1 0 0 0 0
Pohang Steelers Pohang Steelers 2 1 0 1 0 1 0 0
UE Costa Brava UE Costa Brava 2 1 1 0 0 0 0 0
Bandırmaspor Bandırmaspor 1 1 0 0 1 0 0 0
Bengaluru FC Bengaluru FC 1 0 0 1 1 0 0 0
Bonaire Bonaire 1 1 0 0 1 0 0 0
Botev Vratsa Botev Vratsa 1 1 0 0 1 1 0 0
Bursaspor Bursaspor 1 1 0 0 1 0 0 0
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia 1 0 0 1 1 0 0 0
Gegner S U N
Dom. Republik Dom. Republik 1 1 0 0 1 0 0 0
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor 1 0 1 0 1 0 0 0
Tuzlaspor Tuzlaspor 1 1 0 0 1 0 0 0
Adana Demirspor Adana Demirspor 1 0 0 1 0 0 0 0
Adanaspor Adanaspor 1 1 0 0 0 0 0 0
AE Prat AE Prat 1 1 0 0 0 0 0 0
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 1 1 0 0 0 0 0 0
Altay Izmir Altay Izmir 1 1 0 0 0 0 0 0
Ankaraspor Ankaraspor 1 1 0 0 0 0 0 0
Atlético Baleares Atlético Baleares 1 0 0 1 0 0 0 0
Balıkesirspor Balıkesirspor 1 1 0 0 0 0 0 0
Boluspor Boluspor 1 1 0 0 0 0 0 0
CD Constància CD Constància 1 0 1 0 0 0 0 0
CE L'Hospitalet CE L'Hospitalet 1 0 1 0 0 0 0 0
CF Badalona CF Badalona 1 0 0 1 0 1 0 0
Eskişehirspor Eskişehirspor 1 1 0 0 0 0 0 0
Espanyol Barcelona B Espanyol Barcelona B 1 0 0 1 0 0 0 0
FK Vereya FK Vereya 1 0 0 1 0 0 0 1
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu 1 0 0 1 0 0 0 0
Gimnàstic Gimnàstic 1 0 1 0 0 0 0 0
Gegner S U N
Giresunspor Giresunspor 1 0 0 1 0 0 0 0
Haiti Haiti 1 0 0 1 0 0 0 0
İstanbulspor AŞ İstanbulspor AŞ 1 1 0 0 0 0 0 0
Kanada Kanada 1 1 0 0 0 0 0 0
Keçiörengücü Keçiörengücü 1 0 1 0 0 0 0 0
Kerala Blasters Kerala Blasters 1 0 1 0 0 0 0 0
Lokomotiv Sofia Lokomotiv Sofia 1 0 0 1 0 1 0 0
Olympique Marseille Olympique Marseille 1 0 0 1 0 0 0 0
Panama Panama 1 0 0 1 0 0 0 0
Suriname Suriname 1 0 1 0 0 0 0 0
Suwon Bluewings Suwon Bluewings 1 0 1 0 0 0 0 0
UE Olot UE Olot 1 0 0 1 0 0 0 0
UE Sant Andreu UE Sant Andreu 1 0 0 1 0 0 0 0
Ümraniyespor Ümraniyespor 1 0 1 0 0 0 0 0
Valencia CF B Valencia CF B 1 0 0 1 0 0 0 0
Villarreal CF B Villarreal CF B 1 0 0 1 0 0 0 0
Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 1 1 0 0 0 0 0 0