03:00 | ||
---|---|---|
Colorado Rapids | 0:3 | |
Arsenal FC | ||
09:30 | ||
Stal Stalowa Wola | 1:1 | |
AEK Athen | ||
11:30 | ||
Odra Opole | 0:1 | |
Walsall FC | ||
15:00 | ||
AEL Limassol | 2:0 | |
FK Oleksandriya | ||
16:00 | ||
Balkany Zorya | 0:1 | |
Desna Chernigov | ||
Metalist 1925 Kharkiv | 3:1 | |
FK Kremin | ||
Avangard Kramatorsk | 2:1 | |
Olimpik Donetsk | ||
16:30 | ||
FC Carl Zeiss Jena | 4:2 | |
Germania Halberstadt | ||
17:00 | ||
TOP Oss | 0:1 | |
RKC Waalwijk | ||
Chrobry Głogów | 1:3 | |
Hapoel Tel Aviv | ||
FC Mynai | 2:3 | |
Ahrobiznes Volochysk | ||
FC Zugdidi | 1:1 | |
FC Noah | ||
17:30 | ||
FC Neustadt | 1:5 | |
SC Freiburg II | ||
17:45 | ||
Paris FC | 0:1 | |
Dijon FCO | ||
18:00 | ||
SC Pinkafeld | 0:9 | |
Rapid Wien | ||
FC Metz | 2:1 | |
Sporting Charleroi | ||
Slovan Bratislava II | 1:0 | |
Austria Wien (A) | ||
CS Marítimo | 0:0 | |
SC Farense | ||
FC Hanau 93 | 6:0 | |
Eintracht Oberrodenbach | ||
Slaven Belupo | 0:1 | |
BFC Siófok | ||
EA Guingamp | 2:1 | |
SO Cholet | ||
Slovan Velvary | 1:2 | |
Bohemians Praha 1905 | ||
18:30 | ||
Eintracht Northeim | 1:4 | |
SC Paderborn 07 | ||
FC Liefering | 4:0 | |
SV Grödig | ||
FC 1980 Wien | 1:3 | |
Favoritner AC | ||
SV 07 Elversberg | 0:1 | |
Alemannia Aachen | ||
18:55 | ||
Wiener Sport-Club | 2:3 | |
SV St. Margarethen | ||
19:00 | ||
FC Groningen | 2:2 | |
FC Emmen | ||
SV 19 Straelen | 1:2 | |
VVV-Venlo | ||
Heracles Almelo | 0:2 | |
SBV Excelsior | ||
SV Zulte Waregem | 1:1 | |
KV Oostende | ||
USV St. Anna | 4:0 | |
SV Gleinstätten | ||
SV Lebring | 2:4 | |
SU Straden | ||
SV Langenrohr | 0:5 | |
TWL Elektra | ||
Yverdon Sport FC | 2:3 | |
Grenoble Foot 38 | ||
CD Aves | 2:0 | |
R.D. Águeda | ||
Hvidovre IF | 2:0 | |
BK Frem København | ||
19:30 | ||
CF Peralada | 0:6 | |
Espanyol Barcelona | ||
20:00 | ||
Chorley FC | 0:2 | |
Preston North End | ||
Millwall FC | 1:2 | |
Sporting Braga | ||
AFC Bournemouth | 3:2 | |
AFC Wimbledon | ||
20:20 | ||
Dynamo Dresden | 1:6 | |
Paris Saint-Germain | ||
20:30 | ||
Olympiakos Piraeus | 3:0 | |
Nottingham Forest | ||
Scunthorpe United | 0:1 | |
Leicester City | ||
Ebbsfleet United | 2:1 | |
Charlton Athletic | ||
Wealdstone FC | 0:3 | |
Colchester United | ||
Harrogate Town | 1:0 | |
Guiseley AFC | ||
Boreham Wood | 2:1 | |
Queens Park Rangers | ||
AFC Telford United | 0:1 | |
Solihull Moors | ||
Northampton Town | 0:4 | |
Sheffield Wednesday | ||
Eccleshill United | 1:2 | |
Bradford City | ||
Torquay United | 3:1 | |
Plymouth Argyle | ||
Kilbarrack United | 2:3 | |
Oliver Bond | ||
20:45 | ||
Burton Albion | 2:1 | |
Sheffield United | ||
Halifax Town | 1:1 | |
Doncaster Rovers | ||
Stevenage FC | 1:1 | |
Peterborough United | ||
AFC Fylde | 0:2 | |
Blackpool FC | ||
Bath City FC | 0:2 | |
Bristol Rovers | ||
Brackley Town | 1:5 | |
Milton Keynes Dons | ||
Curzon Ashton | 1:5 | |
Crewe Alexandra | ||
Tonbridge Angels | 1:2 | |
Sutton United | ||
Atherton Collieries | 2:2 | |
Altrincham FC | ||
Barnet FC | 6:2 | |
Crystal Palace | ||
Witton Albion | 0:3 | |
Crewe Alexandra | ||
Bedford Town | 1:0 | |
Kettering Town | ||
Dartford FC | 1:2 | |
Gillingham FC | ||
21:30 | ||
FC Porto | 1:0 | |
Fulham FC |