Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Partizan | 12 | 1 | 0 | 11 | 1 | 6 | 1 | 0 | |
Vojvodina | 11 | 0 | 3 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Crvena Zvezda | 10 | 1 | 2 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
FK Rad Beograd | 10 | 6 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
FK Čukarički | 9 | 4 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
FK Javor | 9 | 5 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Hajduk Kula | 9 | 4 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Spartak Subotica | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Novi Pazar | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
OFK Beograd | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Borac Čačak | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
FK Metalac | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
FK Sloboda Užice | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Radnički Niš | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Banat Zrenjanin | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Radnički 1923 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Mladost Lučani | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
BSK Borča | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Donji Srem Pećinci | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Jagodina | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
FK Voždovac | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Radnik Bijeljina | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
AEL Limassol | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
AIK Solna | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Anorthosis Famagusta | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Bežanija | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Napredak | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ordabasy | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Smederevo | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
NK GOŠK Gabela | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
OFK Bačka | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Radnik Surdulica | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Široki Brijeg | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
TSC Bačka Topola | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
AO Kerkyra | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Asteras Tripolis | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Borac Banja Luka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Čelik Zenica | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Deutschland [U19] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Vranje | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Doxa Katokopias | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enosis Neon Paralimni | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Chertanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kolubara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krupa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Mladost Doboj-Kakanj | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sarajevo | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tambov | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Torpedo Armavir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Luch Vladivostok | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Mladi Radnik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Mordovia Saransk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Nea Salamina | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
NK Vitez | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nyíregyháza Spartacus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
OFI Heraklion | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olympiakos Piraeus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Panathinaikos | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Panthrakikos | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sloboda Tuzla | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Xanthi FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zrinjski Mostar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |