Gegner S U N
Burgos CF Burgos CF 7 1 0 6 0 2 1 0
Racing Ferrol Racing Ferrol 7 2 0 5 0 4 0 0
Villarreal CF B Villarreal CF B 7 4 1 2 0 5 0 0
CD Guijuelo CD Guijuelo 6 1 2 3 1 2 0 0
CD Leonesa CD Leonesa 6 2 3 1 0 0 0 0
Real Oviedo Real Oviedo 6 2 1 3 0 1 1 0
SD Ponferradina SD Ponferradina 6 1 1 4 0 1 0 0
Valencia CF B Valencia CF B 5 4 1 0 3 3 0 0
FC Barcelona B FC Barcelona B 5 2 2 1 1 0 0 0
Real Valladolid B Real Valladolid B 5 3 1 1 1 3 0 0
SD Huesca SD Huesca 5 1 2 2 1 0 0 0
FC Andorra FC Andorra 5 1 1 3 0 3 0 0
Hércules CF Hércules CF 5 1 0 4 0 2 0 0
Levante UD B Levante UD B 5 3 1 1 0 2 0 0
Racing Santander Racing Santander 5 3 0 2 0 2 0 0
SD Compostela SD Compostela 5 2 1 2 0 2 0 0
Sporting Gijón B Sporting Gijón B 5 2 0 3 0 0 1 0
Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 4 3 1 0 2 1 0 0
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 4 3 0 1 2 0 0 0
Coruxo FC Coruxo FC 4 2 2 0 1 1 0 0
Gegner S U N
UE Olot UE Olot 4 2 1 1 1 1 0 0
Zamora CF Zamora CF 4 2 0 2 1 1 0 0
APOEL Nikosia APOEL Nikosia 4 0 0 4 0 0 0 0
Apollon Limassol Apollon Limassol 4 2 2 0 0 1 0 0
Aris Limassol Aris Limassol 4 2 2 0 0 2 0 0
CD Alcoyano CD Alcoyano 4 2 0 2 0 1 0 0
CD Lealtad CD Lealtad 4 1 1 2 0 1 0 0
CD Mirandés CD Mirandés 4 0 1 3 0 0 0 0
Lleida Esportiu Lleida Esportiu 4 0 3 1 0 0 0 0
Real Zaragoza Real Zaragoza 4 0 3 1 0 3 0 0
SD Eibar SD Eibar 4 1 0 3 0 1 0 0
Sporting Gijón Sporting Gijón 4 1 1 2 0 2 0 0
CD Ebro CD Ebro 3 3 0 0 1 1 0 0
Orihuela CF Orihuela CF 3 1 2 0 1 1 0 0
UD Las Palmas UD Las Palmas 3 0 3 0 1 0 0 0
UD Logroñés UD Logroñés 3 2 0 1 1 3 0 0
AEK Larnaca AEK Larnaca 3 0 1 2 0 0 0 0
Caudal Deportivo Caudal Deportivo 3 1 1 1 0 1 0 0
CD Castellón CD Castellón 3 0 3 0 0 1 0 0
CD Tenerife CD Tenerife 3 0 1 2 0 1 0 0
Gegner S U N
CF Badalona CF Badalona 3 0 1 2 0 1 0 0
FC Cartagena FC Cartagena 3 1 1 1 0 0 0 0
Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 3 0 1 2 0 0 0 0
Omonia Nikosia Omonia Nikosia 3 1 2 0 0 1 0 0
Real Madrid Castilla Real Madrid Castilla 3 1 1 1 0 1 0 0
SD Ejea SD Ejea 3 2 1 0 0 2 0 0
UD Somozas UD Somozas 3 1 2 0 0 2 0 0
Girona FC Girona FC 2 0 1 1 2 0 0 0
Atzeneta UE Atzeneta UE 2 1 1 0 1 0 0 0
CF La Nucía CF La Nucía 2 2 0 0 1 0 0 0
CF Peralada CF Peralada 2 0 2 0 1 1 0 0
Málaga CF Málaga CF 2 1 1 0 1 0 0 0
Nea Salamina Nea Salamina 2 2 0 0 1 1 0 0
Othellos Athienou Othellos Athienou 2 2 0 0 1 0 0 0
AD Alcorcón AD Alcorcón 2 2 0 0 0 0 0 0
Albacete Albacete 2 0 1 1 0 0 0 0
Atlético Astorga Atlético Astorga 2 0 0 2 0 1 0 0
Atlético Baleares Atlético Baleares 2 1 0 1 0 0 0 0
Atlético Madrid B Atlético Madrid B 2 1 0 1 0 1 0 0
CA Osasuna B CA Osasuna B 2 0 1 1 0 1 0 0
Gegner S U N
CCD Cerceda CCD Cerceda 2 1 0 1 0 1 0 0
CD Izarra CD Izarra 2 2 0 0 0 0 0 0
CD Leganés CD Leganés 2 1 0 1 0 1 0 0
CD Ourense CD Ourense 2 1 1 0 0 1 0 0
CD Teruel CD Teruel 2 2 0 0 0 1 0 0
CD Toledo CD Toledo 2 0 1 1 0 1 0 0
CD Tropezón CD Tropezón 2 0 0 2 0 0 0 0
CD Tudelano CD Tudelano 2 1 0 1 0 1 0 0
CE Sabadell CE Sabadell 2 0 2 0 0 0 0 0
CF Badalona Futur CF Badalona Futur 2 0 1 1 0 0 0 0
Doxa Katokopias Doxa Katokopias 2 1 0 1 0 0 0 0
Espanyol Barcelona B Espanyol Barcelona B 2 0 1 1 0 2 0 0
Ethnikos Achna Ethnikos Achna 2 2 0 0 0 0 0 0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona 2 2 0 0 0 0 0 0
Granada CF Granada CF 2 0 0 2 0 1 0 0
Marino de Luanco Marino de Luanco 2 0 2 0 0 0 0 0
Peña Deportiva Peña Deportiva 2 0 2 0 0 0 0 0
Peña Sport FC Peña Sport FC 2 2 0 0 0 0 0 0
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2 0 0 2 0 1 0 0
RC Celta B RC Celta B 2 0 1 1 0 0 0 0
Gegner S U N
Real Avilés Real Avilés 2 1 0 1 0 0 0 0
Real Valladolid Real Valladolid 2 0 1 1 0 0 0 0
SD Logroñés SD Logroñés 2 0 1 1 0 0 0 0
UB Conquense UB Conquense 2 1 1 0 0 0 0 0
UD Almería UD Almería 2 0 0 2 0 0 0 0
UD SS Reyes UD SS Reyes 2 1 0 1 0 0 0 0
Unión Adarve Unión Adarve 2 0 2 0 0 1 0 0
CP Cacereño CP Cacereño 1 0 0 1 1 1 0 0
AD Ceuta FC AD Ceuta FC 1 0 0 1 0 1 0 0
AE Prat AE Prat 1 1 0 0 0 1 0 0
AE Zakakiou AE Zakakiou 1 1 0 0 0 0 0 0
AEL Limassol AEL Limassol 1 1 0 0 0 0 0 0
Arandina CF Arandina CF 1 1 0 0 0 0 0 0
Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 0 0 1 0 1 0 0
CA Osasuna CA Osasuna 1 1 0 0 0 0 0 0
CD Alavés CD Alavés 1 0 1 0 0 0 0 0
CD Brea CD Brea 1 1 0 0 0 0 0 0
CD Cristo Atlético CD Cristo Atlético 1 1 0 0 0 0 0 0
CD Lugo CD Lugo 1 0 1 0 0 0 0 0
CDA Navalcarnero CDA Navalcarnero 1 1 0 0 0 0 0 0
Gegner S U N
CF Talavera CF Talavera 1 0 0 1 0 1 0 0
Deportivo Fabril Deportivo Fabril 1 0 1 0 0 0 0 0
IF Elfsborg IF Elfsborg 1 0 0 1 0 0 0 0
Levante UD Levante UD 1 0 0 1 0 0 0 0
Ontinyent CF Ontinyent CF 1 1 0 0 0 0 0 0
Pontevedra CF Pontevedra CF 1 1 0 0 0 0 0 0
Rápido de Bouzas Rápido de Bouzas 1 0 0 1 0 0 0 0
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1 0 0 1 0 1 0 0
RC Celta RC Celta 1 1 0 0 0 0 0 0
Real Murcia Real Murcia 1 1 0 0 0 0 0 0
Real Sociedad B Real Sociedad B 1 0 1 0 0 1 0 0
SD Amorebieta SD Amorebieta 1 0 1 0 0 0 0 0
SD Noja SD Noja 1 1 0 0 0 1 0 0
UCAM Murcia CF UCAM Murcia CF 1 1 0 0 0 1 0 0
UD Ibiza UD Ibiza 1 0 0 1 0 1 0 0
UD Mutilvera UD Mutilvera 1 0 0 1 0 0 0 0
UE Cornellà UE Cornellà 1 0 1 0 0 1 0 0
UP Langreo UP Langreo 1 1 0 0 0 0 0 0