1. Spieltag
18.08.2023 19:00 Paphos FC - Karmiotissa Polemidion 3:0 (1:0)
19.08.2023 19:00 Anorthosis Famagusta - Ethnikos Achna 3:1 (0:0)
19:00 Apollon Limassol - Othellos Athienou 1:1 (1:1)
20.08.2023 19:00 AE Zakakiou - APOEL Nikosia 0:2 (0:0)
21.08.2023 19:00 Aris Limassol - AEK Larnaca 2:0 (1:0)
19:00 Doxa Katokopias - AEL Limassol 0:1 (0:1)
19:00 Omonia Nikosia - Nea Salamina 4:0 (1:0)
2. Spieltag
26.08.2023 19:00 Karmiotissa Polemidion - Omonia Nikosia 3:3 (1:1)
19:00 Othellos Athienou - Anorthosis Famagusta 0:2 (0:1)
27.08.2023 19:00 AEL Limassol - AE Zakakiou 4:3 (1:2)
19:00 Nea Salamina - Apollon Limassol 1:1 (0:1)
28.08.2023 19:00 AEK Larnaca - Ethnikos Achna 5:5 (4:4)
19:00 Aris Limassol - Doxa Katokopias 2:1 (0:0)
27.09.2023 18:00 APOEL Nikosia - Paphos FC 1:0 (0:0)
3. Spieltag
01.09.2023 19:00 Anorthosis Famagusta - Nea Salamina 2:2 (1:0)
02.09.2023 19:00 Ethnikos Achna - Othellos Athienou 1:1 (1:0)
19:00 Doxa Katokopias - AEK Larnaca 0:2 (0:1)
19:00 Paphos FC - AEL Limassol 3:1 (0:1)
03.09.2023 19:00 Apollon Limassol - Karmiotissa Polemidion 1:0 (1:0)
19:00 AE Zakakiou - Aris Limassol 0:5 (0:3)
20:00 Omonia Nikosia - APOEL Nikosia 2:1 (2:1)
4. Spieltag
16.09.2023 18:00 AEK Larnaca - Othellos Athienou 3:2 (3:1)
18:00 Doxa Katokopias - AE Zakakiou 1:3 (0:2)
19:00 AEL Limassol - Omonia Nikosia 0:0 (0:0)
17.09.2023 17:00 Karmiotissa Polemidion - Anorthosis Famagusta 1:3 (0:1)
18:00 Aris Limassol - Paphos FC 1:1 (0:0)
19:30 APOEL Nikosia - Apollon Limassol 1:1 (1:1)
25.10.2023 18:00 Nea Salamina - Ethnikos Achna 4:0 (2:0)
5. Spieltag
22.09.2023 18:00 AE Zakakiou - AEK Larnaca 3:1 (1:1)
23.09.2023 17:00 Paphos FC - Doxa Katokopias 4:0 (3:0)
18:00 Ethnikos Achna - Karmiotissa Polemidion 3:0 (1:0)
19:30 Anorthosis Famagusta - APOEL Nikosia 1:1 (1:1)
24.09.2023 18:00 Apollon Limassol - AEL Limassol 2:0 (0:0)
18:00 Othellos Athienou - Nea Salamina 2:3 (1:2)
25.09.2023 18:00 Omonia Nikosia - Aris Limassol 2:2 (1:1)
6. Spieltag
30.09.2023 17:00 AEK Larnaca - Nea Salamina 1:1 (1:1)
18:00 Aris Limassol - Apollon Limassol 0:1 (0:1)
18:00 Karmiotissa Polemidion - Othellos Athienou 0:0 (0:0)
01.10.2023 18:00 AEL Limassol - Anorthosis Famagusta 1:3 (0:2)
18:00 Doxa Katokopias - Omonia Nikosia 1:3 (1:0)
02.10.2023 18:00 APOEL Nikosia - Ethnikos Achna 5:1 (2:1)
18:00 AE Zakakiou - Paphos FC 1:4 (1:3)
7. Spieltag
06.10.2023 18:00 Nea Salamina - Karmiotissa Polemidion 2:0 (0:0)
07.10.2023 18:00 Omonia Nikosia - AE Zakakiou 3:3 (1:1)
18:00 Othellos Athienou - APOEL Nikosia 0:1 (0:0)
18:00 Paphos FC - AEK Larnaca 0:0 (0:0)
08.10.2023 18:00 Ethnikos Achna - AEL Limassol 1:0 (1:0)
18:00 Anorthosis Famagusta - Aris Limassol 2:3 (1:2)
18:00 Apollon Limassol - Doxa Katokopias 4:0 (1:0)
8. Spieltag
21.10.2023 18:00 AEK Larnaca - Karmiotissa Polemidion 5:0 (2:0)
18:00 APOEL Nikosia - Nea Salamina 1:0 (1:0)
18:00 Aris Limassol - Ethnikos Achna 2:0 (2:0)
22.10.2023 16:00 AEL Limassol - Othellos Athienou 2:1 (1:0)
18:00 Doxa Katokopias - Anorthosis Famagusta 0:2 (0:2)
18:00 AE Zakakiou - Apollon Limassol 0:5 (0:1)
23.10.2023 18:00 Paphos FC - Omonia Nikosia 0:2 (0:2)
9. Spieltag
28.10.2023 17:00 Ethnikos Achna - Doxa Katokopias 2:0 (1:0)
18:00 Karmiotissa Polemidion - APOEL Nikosia 1:2 (0:1)
18:00 Nea Salamina - AEL Limassol 2:1 (1:0)
29.10.2023 17:00 Omonia Nikosia - AEK Larnaca 0:0 (0:0)
18:00 Anorthosis Famagusta - AE Zakakiou 1:1 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - Paphos FC 0:3 (0:2)
30.10.2023 18:00 Othellos Athienou - Aris Limassol 0:1 (0:1)
10. Spieltag
03.11.2023 18:00 AE Zakakiou - Ethnikos Achna 1:1 (0:0)
04.11.2023 17:00 Doxa Katokopias - Othellos Athienou 0:2 (0:0)
18:00 Aris Limassol - Nea Salamina 2:1 (0:0)
18:00 Omonia Nikosia - Apollon Limassol 2:0 (1:0)
05.11.2023 17:00 AEK Larnaca - APOEL Nikosia 0:3 (0:1)
17:00 Paphos FC - Anorthosis Famagusta 1:0 (1:0)
18:00 AEL Limassol - Karmiotissa Polemidion 2:1 (2:0)
11. Spieltag
10.11.2023 19:00 Anorthosis Famagusta - Omonia Nikosia 2:0 (0:0)
11.11.2023 17:00 Nea Salamina - Doxa Katokopias 2:0 (0:0)
18:00 Ethnikos Achna - Paphos FC 1:4 (1:2)
18:00 APOEL Nikosia - AEL Limassol 1:0 (1:0)
12.11.2023 16:00 Othellos Athienou - AE Zakakiou 2:1 (0:1)
18:00 Apollon Limassol - AEK Larnaca 0:1 (0:1)
18:00 Karmiotissa Polemidion - Aris Limassol 4:1 (0:0)
12. Spieltag
25.11.2023 18:00 Aris Limassol - APOEL Nikosia 1:0 (0:0)
18:00 Paphos FC - Othellos Athienou 3:0 (0:0)
26.11.2023 17:00 Omonia Nikosia - Ethnikos Achna 4:1 (2:1)
17:00 AE Zakakiou - Nea Salamina 2:2 (1:1)
18:00 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 0:1 (0:0)
27.11.2023 18:00 AEK Larnaca - AEL Limassol 3:0 (1:0)
18:00 Doxa Katokopias - Karmiotissa Polemidion 2:2 (2:2)
13. Spieltag
01.12.2023 18:00 Othellos Athienou - Omonia Nikosia 1:2 (1:1)
02.12.2023 18:00 Ethnikos Achna - Apollon Limassol 2:2 (1:1)
18:00 Anorthosis Famagusta - AEK Larnaca 0:0 (0:0)
03.12.2023 15:30 Karmiotissa Polemidion - AE Zakakiou 1:1 (1:0)
18:00 APOEL Nikosia - Doxa Katokopias 5:0 (1:0)
18:00 Nea Salamina - Paphos FC 0:2 (0:0)
04.12.2023 18:00 AEL Limassol - Aris Limassol 0:4 (0:2)
14. Spieltag
08.12.2023 18:00 Othellos Athienou - Apollon Limassol 0:3 (0:1)
09.12.2023 16:00 AEK Larnaca - Aris Limassol 2:1 (0:1)
18:00 AEL Limassol - Doxa Katokopias 2:0 (1:0)
18:00 APOEL Nikosia - AE Zakakiou 3:1 (1:1)
10.12.2023 16:00 Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta 0:1 (0:0)
17:00 Karmiotissa Polemidion - Paphos FC 2:1 (2:0)
18:00 Nea Salamina - Omonia Nikosia 0:2 (0:0)
15. Spieltag
16.12.2023 17:00 Ethnikos Achna - AEK Larnaca 0:3 (0:1)
17:00 Omonia Nikosia - Karmiotissa Polemidion 2:1 (1:1)
18:00 Anorthosis Famagusta - Othellos Athienou 2:1 (0:1)
17.12.2023 16:00 AE Zakakiou - AEL Limassol 1:4 (1:2)
17:00 Paphos FC - APOEL Nikosia 0:1 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - Nea Salamina 0:2 (0:2)
18.12.2023 18:00 Doxa Katokopias - Aris Limassol 2:0 (2:0)
16. Spieltag
21.12.2023 18:00 Othellos Athienou - Ethnikos Achna 2:1 (1:1)
22.12.2023 18:00 AEK Larnaca - Doxa Katokopias 2:1 (0:1)
18:00 Aris Limassol - AE Zakakiou 1:0 (1:0)
18:00 Karmiotissa Polemidion - Apollon Limassol 3:4 (1:2)
23.12.2023 16:00 AEL Limassol - Paphos FC 1:2 (0:1)
16:00 APOEL Nikosia - Omonia Nikosia 3:0 (1:0)
18:00 Nea Salamina - Anorthosis Famagusta 0:3 (0:1)
17. Spieltag
02.01.2024 16:00 Apollon Limassol - APOEL Nikosia 2:2 (2:0)
18:00 Anorthosis Famagusta - Karmiotissa Polemidion 1:0 (1:0)
18:00 Omonia Nikosia - AEL Limassol 3:1 (2:0)
03.01.2024 18:00 Ethnikos Achna - Nea Salamina 2:3 (1:2)
18:00 Othellos Athienou - AEK Larnaca 0:0 (0:0)
18:00 Paphos FC - Aris Limassol 1:0 (0:0)
04.01.2024 18:00 AE Zakakiou - Doxa Katokopias 1:1 (1:0)
18. Spieltag
06.01.2024 16:00 APOEL Nikosia - Anorthosis Famagusta 1:0 (0:0)
18:00 AEL Limassol - Apollon Limassol 1:3 (1:2)
07.01.2024 16:00 Karmiotissa Polemidion - Ethnikos Achna 1:1 (0:0)
16:00 Nea Salamina - Othellos Athienou 3:2 (1:0)
18:00 Aris Limassol - Omonia Nikosia 2:0 (2:0)
08.01.2024 18:00 AEK Larnaca - AE Zakakiou 2:0 (1:0)
18:00 Doxa Katokopias - Paphos FC 1:0 (0:0)
19. Spieltag
12.01.2024 18:00 Ethnikos Achna - APOEL Nikosia 2:1 (0:0)
18:00 Nea Salamina - AEK Larnaca 0:1 (0:0)
13.01.2024 16:00 Othellos Athienou - Karmiotissa Polemidion 0:3 (0:3)
17:00 Omonia Nikosia - Doxa Katokopias 5:1 (4:1)
18:00 Anorthosis Famagusta - AEL Limassol 1:0 (0:0)
14.01.2024 15:00 Paphos FC - AE Zakakiou 4:0 (1:0)
18:00 Apollon Limassol - Aris Limassol 0:1 (0:1)
20. Spieltag
20.01.2024 16:00 Doxa Katokopias - Apollon Limassol 0:3 (0:2)
18:00 AEL Limassol - Ethnikos Achna 1:1 (1:1)
21.01.2024 15:00 APOEL Nikosia - Othellos Athienou 6:0 (4:0)
18:00 Karmiotissa Polemidion - Nea Salamina 0:1 (0:0)
18:00 AE Zakakiou - Omonia Nikosia 0:0 (0:0)
22.01.2024 18:00 AEK Larnaca - Paphos FC 1:0 (0:0)
18:00 Aris Limassol - Anorthosis Famagusta 2:1 (1:0)
21. Spieltag
26.01.2024 18:00 Karmiotissa Polemidion - AEK Larnaca 1:3 (1:1)
18:00 Nea Salamina - APOEL Nikosia 0:4 (0:2)
27.01.2024 16:00 Omonia Nikosia - Paphos FC 1:2 (1:1)
17:00 Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias 0:2 (0:1)
18:00 Apollon Limassol - AE Zakakiou 0:0 (0:0)
28.01.2024 Othellos Athienou - AEL Limassol 0:3 Wert.
18:00 Ethnikos Achna - Aris Limassol 2:6 (0:2)
22. Spieltag
31.01.2024 18:00 AEK Larnaca - Omonia Nikosia 2:1 (1:1)
18:00 Aris Limassol - Othellos Athienou 4:0 (0:0)
18:00 Paphos FC - Apollon Limassol 1:1 (0:1)
01.02.2024 15:00 APOEL Nikosia - Karmiotissa Polemidion 4:1 (1:1)
18:00 AEL Limassol - Nea Salamina 3:1 (3:1)
18:00 Doxa Katokopias - Ethnikos Achna 0:2 (0:2)
21.02.2024 18:00 AE Zakakiou - Anorthosis Famagusta 0:2
23. Spieltag
04.02.2024 15:00 Anorthosis Famagusta - Paphos FC 2:2 (1:1)
18:00 Apollon Limassol - Omonia Nikosia 1:2 (0:1)
05.02.2024 18:00 Ethnikos Achna - AE Zakakiou 4:1 (2:1)
18:00 APOEL Nikosia - AEK Larnaca 2:2 (1:0)
18:00 Othellos Athienou - Doxa Katokopias 0:0 (0:0)
06.02.2024 18:00 Karmiotissa Polemidion - AEL Limassol 1:3 (1:2)
18:00 Nea Salamina - Aris Limassol 0:3 (0:0)
24. Spieltag
09.02.2024 18:00 Omonia Nikosia - Anorthosis Famagusta 3:1 (0:1)
18:00 AE Zakakiou - Othellos Athienou 3:3 (2:1)
10.02.2024 16:00 Paphos FC - Ethnikos Achna 4:3 (2:2)
17:00 Aris Limassol - Karmiotissa Polemidion 3:0 (0:0)
18:00 AEK Larnaca - Apollon Limassol 1:2 (1:2)
11.02.2024 16:00 Doxa Katokopias - Nea Salamina 0:3 (0:3)
18:00 AEL Limassol - APOEL Nikosia 1:1 (0:1)
25. Spieltag
13.02.2024 18:00 Othellos Athienou - Paphos FC 0:3 (0:1)
14.02.2024 18:00 Ethnikos Achna - Omonia Nikosia 2:2 (0:2)
18:00 AEL Limassol - AEK Larnaca 2:3 (0:1)
18:00 Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol 2:0 (1:0)
15.02.2024 16:00 Karmiotissa Polemidion - Doxa Katokopias 3:1 (0:0)
18:00 Nea Salamina - AE Zakakiou 1:1 (0:0)
19:00 APOEL Nikosia - Aris Limassol 1:0 (1:0)
26. Spieltag
17.02.2024 15:30 Omonia Nikosia - Othellos Athienou 1:0 (0:0)
18:00 AEK Larnaca - Anorthosis Famagusta 1:0 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - Ethnikos Achna 0:0 (0:0)
18.02.2024 15:00 AE Zakakiou - Karmiotissa Polemidion 1:2 (1:0)
18:00 Aris Limassol - AEL Limassol 4:0 (4:0)
18:00 Doxa Katokopias - APOEL Nikosia 0:1 (0:0)
19.02.2024 18:00 Paphos FC - Nea Salamina 0:0 (0:0)