Gegner S U N
FK Spartaks FK Spartaks 9 6 1 2 4 2 0 0
07 Vestur 07 Vestur 8 6 2 0 4 0 0 0
FK Jelgava FK Jelgava 7 4 2 1 2 0 0 0
FK Ventspils FK Ventspils 7 1 4 2 2 2 0 0
HB Tórshavn HB Tórshavn 7 3 1 3 0 1 0 0
AB Argir AB Argir 6 5 0 1 2 0 0 0
EB/Streymur EB/Streymur 5 5 0 0 3 1 0 0
B68 Toftir B68 Toftir 5 5 0 0 1 0 0 0
Rīgas Futbola skola Rīgas Futbola skola 5 2 1 2 1 1 0 0
FK Metta FK Metta 5 2 3 0 0 0 0 0
Litauen Litauen 5 3 1 1 0 3 0 0
FK Daugava Rīga FK Daugava Rīga 4 3 1 0 5 1 0 0
Andorra Andorra 4 2 2 0 3 1 0 1
ÍF Fuglafjørður ÍF Fuglafjørður 4 4 0 0 2 0 0 0
FC Jūrmala FC Jūrmala 4 3 1 0 1 0 0 0
Estland Estland 4 1 2 1 0 1 0 0
Kasachstan Kasachstan 4 0 3 1 0 2 0 0
Ilūkstes NSS Ilūkstes NSS 3 3 0 0 4 0 1 0
Türkei Türkei 3 0 3 0 4 1 0 0
FC Daugava FC Daugava 3 2 1 0 3 0 0 0
Gegner S U N
NSÍ Runavík NSÍ Runavík 3 3 0 0 3 0 0 0
OKS Stomil Olsztyn OKS Stomil Olsztyn 3 2 0 1 3 1 0 0
BFC Daugavpils BFC Daugavpils 3 2 1 0 2 0 0 0
FK Banga Gargždai FK Banga Gargždai 3 2 1 0 2 1 0 1
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 3 1 0 2 2 0 0 0
Víkingur Víkingur 3 1 0 2 2 1 0 0
Chrobry Głogów Chrobry Głogów 3 3 0 0 1 0 0 0
FK Liepājas Metalurgs FK Liepājas Metalurgs 3 3 0 0 1 0 0 0
Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris 3 1 1 1 1 0 0 0
Slovan Liberec Slovan Liberec 3 1 0 2 1 1 0 0
TB Tvøroyri TB Tvøroyri 3 3 0 0 1 0 0 0
Färöer Färöer 3 0 2 1 0 1 0 0
FK Liepāja FK Liepāja 3 0 0 3 0 0 0 0
FK Žalgiris FK Žalgiris 3 0 1 2 0 0 0 0
Georgien Georgien 3 0 0 3 0 0 0 0
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie 3 1 1 1 0 0 0 0
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 3 0 1 2 0 0 0 0
Nordmazedonien Nordmazedonien 3 0 0 3 0 0 0 0
Valmiera FC Valmiera FC 3 2 0 1 0 0 0 0
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 2 1 0 1 4 0 0 0
Gegner S U N
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 2 1 0 1 2 1 0 0
AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 0 1 1 1 1 0 0
FK Riteriai FK Riteriai 2 2 0 0 1 0 0 0
Gibraltar Gibraltar 2 1 0 1 1 0 0 0
Island Island 2 0 1 1 1 0 0 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2 0 0 2 1 0 0 0
Slowakei Slowakei 2 0 2 0 1 1 0 0
Arka Gdynia Arka Gdynia 2 0 0 2 0 1 0 0
CSKA Sofia CSKA Sofia 2 0 1 1 0 0 0 0
FC Tiraspol FC Tiraspol 2 2 0 0 0 0 0 0
FK Dukla Praha FK Dukla Praha 2 0 1 1 0 0 0 0
FK Panevėžys FK Panevėžys 2 2 0 0 0 0 0 0
Hajduk Split Hajduk Split 2 1 0 1 0 1 0 0
Haverfordwest County Haverfordwest County 2 1 1 0 0 0 0 0
HNK Rijeka HNK Rijeka 2 0 0 2 0 0 0 0
MŠK Žilina MŠK Žilina 2 0 1 1 0 1 0 0
Niederlande Niederlande 2 0 0 2 0 0 0 0
Odra Opole Odra Opole 2 0 1 1 0 0 0 0
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 2 1 1 0 0 0 0 0
Schweiz Schweiz 2 0 0 2 0 0 0 0
Gegner S U N
Spartak Trnava Spartak Trnava 2 0 0 2 0 1 0 0
Ungarn Ungarn 2 0 0 2 0 1 0 0
Wisła Kraków Wisła Kraków 2 0 0 2 0 0 0 0
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 2 0 1 1 0 0 0 0
Zlaté Moravce Zlaté Moravce 2 1 1 0 0 0 0 0
GKS Tychy '71 GKS Tychy '71 1 0 0 1 3 0 0 0
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1 0 1 0 3 0 0 0
Armenien Armenien 1 1 0 0 2 0 0 0
Liechtenstein Liechtenstein [U21] 1 1 0 0 2 0 0 0
SK Babīte SK Babīte 1 1 0 0 2 0 0 0
Baník Ostrava Baník Ostrava 1 0 0 1 1 0 0 0
FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec 1 0 0 1 1 0 0 0
Kosovo Kosovo 1 0 0 1 1 0 0 0
Świt Nowy Dwór Świt Nowy Dwór 1 1 0 0 1 1 0 0
Warta Poznań Warta Poznań 1 0 0 1 1 0 0 0
Argeș Pitești Argeș Pitești 1 0 0 1 0 0 0 0
AS Trenčín AS Trenčín 1 0 0 1 0 1 0 0
Aserbaidschan Aserbaidschan 1 0 0 1 0 0 0 0
Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1 0 1 0 0 0 0 0
B36 Tórshavn B36 Tórshavn 1 1 0 0 0 0 0 0
Gegner S U N
Bohemians Praha 1905 Bohemians Praha 1905 1 1 0 0 0 0 0 0
Bosnien-Herzegowina Bosnien-Herzegowina 1 0 0 1 0 1 0 0
Dynamo České Budějovice Dynamo České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0
FC Flora FC Flora 1 1 0 0 0 0 0 0
FC Hradec Králové FC Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0
FC Voluntari FC Voluntari 1 0 0 1 0 0 0 0
FK Smiltene FK Smiltene 1 1 0 0 0 0 0 0
FK Teplice FK Teplice 1 0 0 1 0 0 0 0
FK Viagem Příbram FK Viagem Příbram 1 1 0 0 0 0 0 0
Frankreich Frankreich [U21] 1 0 0 1 0 0 0 0
GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1 0 1 0 0 0 0 0
Irland Irland 1 0 0 1 0 0 0 0
Island Island [U19] 1 1 0 0 0 0 0 0
Katar Katar 1 0 0 1 0 0 0 0
KF Ballkani KF Ballkani 1 0 0 1 0 0 0 0
Korona Kielce Korona Kielce 1 0 0 1 0 0 0 0
Kuopion PS Kuopion PS 1 0 0 1 0 0 0 0
Luxemburg Luxemburg 1 1 0 0 0 0 0 0
ŁKS Łódź ŁKS Łódź 1 0 0 1 0 0 0 0
MFK Ružomberok MFK Ružomberok 1 0 1 0 0 0 0 0
Gegner S U N
MFK Zemplín Michalovce MFK Zemplín Michalovce 1 0 0 1 0 1 0 0
Nordirland Nordirland 1 0 0 1 0 0 0 0
Norwegen Norwegen [U19] 1 0 0 1 0 1 0 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 0 1 0 1 0 0
Portugal Portugal 1 0 0 1 0 0 0 0
Portugal Portugal [U19] 1 0 0 1 0 0 0 1
Radomiak Radom Radomiak Radom 1 0 0 1 0 1 0 0
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów 1 1 0 0 0 0 0 0
Riga FC Riga FC 1 1 0 0 0 0 0 0
Saudi-Arabien Saudi-Arabien 1 0 0 1 0 0 0 0
Sepsi OSK Sepsi OSK 1 0 1 0 0 0 0 0
SK Svätý Jur SK Svätý Jur 1 1 0 0 0 0 0 0
Skála ÍF Skála ÍF 1 1 0 0 0 0 0 0
Slavia Praha Slavia Praha 1 1 0 0 0 0 0 0
Spartak Myjava Spartak Myjava 1 0 0 1 0 0 0 0
Tschechien Tschechien 1 0 1 0 0 0 0 0
Ukraine Ukraine 1 0 1 0 0 0 0 0
UTA Arad UTA Arad 1 0 1 0 0 0 0 0
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň 1 0 0 1 0 1 0 0
Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava 1 0 1 0 0 0 0 0
Gegner S U N
Widzew Łódź Widzew Łódź 1 0 0 1 0 0 0 0
Zagłębie Lubin II Zagłębie Lubin II 1 1 0 0 0 0 0 0
Železiarne Podbrezová Železiarne Podbrezová 1 0 1 0 0 0 0 0