03.02.2020 14:30 ND Gorica - FK Javor 3:2 (2:0)
15:00 SK Austria Klagenfurt - Kickers Offenbach 4:0
15:00 Viktoria Plzeň - Örebro SK 3:0 (0:0)
15:00 FK Orenburg - Esbjerg fB 1:0 (0:0)
17:00 IFK Norrköping - FC København 3:1 (0:0, 0:0) i.E.
21:00 FK Astana - Brøndby IF 2:1
04.02.2020 13:00 FC Kalush - Ahrobiznes Volochysk 0:2 (0:1)
13:00 SV Ried - Mladost Lučani 5:1 (4:1)
15:00 Arsenal Tula - 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
15:00 SV Ried - FC Universitatea Craiova 4:4 (1:2)
15:30 Rapid Wien - NK Maribor 2:0 (1:0)
16:00 Partizan - FK Rostov 1:3 (0:1)
17:00 Aarhus GF - BK Häcken 2:0
18:30 FC Gratkorn - SC Bruck/Mur 2:2 (2:0)
19:00 Kapfenberger SV 1919 - TuS Bad Gleichenberg 6:2 (3:0)
19:00 SV Schwechat - SV St. Margarethen 4:0 (1:0)
19:00 Victoria Hamburg - Holstein Kiel II 2:1 (1:0)
19:30 FC Blau Weiß Linz - ASKÖ Pregarten 7:0
20:45 Dundalk FC - Longford Town 0:1 (0:0)
21:00 Vålerenga IF - Slavia Praha 1:3
05.02.2020 09:00 Dinamo Moskva - FK Ventspils 2:1 (0:1)
09:30 Shakhtar Donetsk - Makedonija GP 2:0 (2:0)
09:30 Chernomorets Novorossisk - FK Tyumen 2:3 (2:0)
12:00 Orihuela CF - CSKA Moskva 0:2 (0:1)
15:00 Kapfenberger SV 1919 - SV Mattersburg 0:2 (0:2)
15:00 Shakhtar Donetsk - SønderjyskE 2:2 (0:1)
15:30 DAC Dunajská Streda - Crvena Zvezda 0:4 (0:3)
16:00 Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva 2:4 (0:1, 1:1) i.E.
16:00 Cádiz CF B - VfB Lübeck 1:2
17:00 FC Nordsjælland - CSKA Moskva 0:2 (0:1)
18:00 SSV Ulm 1846 - Sportfreunde Dorfmerkingen 7:2
18:00 FK Ústí nad Labem - Slavia Praha B 1:1 (0:0)
19:00 FC Astoria Walldorf - Arminia Ludwigshafen 1:2
19:00 GAIS Göteborg - FC Trollhättan 0:0 (0:0)
19:00 SpVgg Greuther Fürth II - ASV Neumarkt 1:0
19:15 Sportfreunde Baumberg - Fortuna Köln 5:1 (2:1)
06.02.2020 01:00 Impact de Montréal - Philadelphia Union 0:1 (0:0)
10:30 Cherno More Varna - PFC Chernomorets Balchik 2:0 (2:0)
11:00 FKS Stal Mielec - Stal Rzeszow 1:3 (0:2)
07.02.2020 12:00 Viktoria Plzeň - FK Krasnodar 4:3 (2:1)
13:00 Brøndby IF - Slavia Praha 2:0 (0:0)
14:00 FC Liefering - Sparta Praha B 2:0
14:00 Werder Bremen II - Rot-Weiss Essen 2:0
16:00 FC København - Aarhus GF 0:1 (0:0)
16:30 FK Krasnodar - Mjøndalen IF 4:3 (3:1)
17:00 SV Lafnitz - USV Allerheiligen 4:2 (1:1)
20:00 IFK Norrköping - Vålerenga IF 1:2 (0:1)
08.02.2020 Hannover 96 II - SV Drochtersen/Assel n.gesp.
11:00 FC Liefering - Brentford FC (R) 4:2 (4:1)
11:00 Ruch Chorzów - Hutnik Kraków 1:1 (1:1)
12:00 Austria Wien - FC Juniors OÖ 4:1 (1:1)
12:00 WSC Hertha - Vorwärts Steyr 2:1 (2:1)
12:00 Spartak Moskva - Partizan 3:2 (1:2)
12:00 Olimpia Elblag - Sokół Ostróda 1:0 (1:0)
12:00 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1:2
13:00 SSV Ulm 1846 - FC Memmingen 6:0
13:00 FC Astoria Walldorf - 1. FC Nürnberg II 1:0
13:00 SV Ried - FK Mladost Doboj-Kakanj 5:0 (3:0)
13:00 Vysočina Jihlava - MFK Skalica 2:2
13:00 Landskrona BoIS - Hvidovre IF 2:0
13:15 FK Gomel - FK Slaviya Mozyr 0:4
13:30 SCR Altach - FC Dornbirn 2:0
14:00 Austria Wien - MFK Ružomberok 4:1 (2:0)
14:00 Rapid Wien - FK Senica n.gesp.
14:00 TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 1:3
14:00 SV Mattersburg - SK Líšeň n.gesp.
14:00 Progrès Niedercorn - 1. FSV Mainz 05 II 1:2
14:00 Holstein Kiel II - Eintracht Norderstedt 1:3
14:00 FC Petržalka - Slovan Duslo Šaľa 4:0
14:00 NK Radomlje - NK Brežice 1919 2:2
15:00 Krylia Sovetov - Randers FC 2:2 (0:1)
16:00 Victoria Hamburg - FC St. Pauli II 0:8
16:00 FK Astana - BK Häcken 1:2
16:00 CSKA Moskva - Odds BK 3:1 (3:1)
21:00 Hammarby IF - Slavia Praha 2:4 (1:3)
09.02.2020 13:00 Zenit St. Petersburg - CSKA Moskva 3:2 (0:2)