H | FC Ararat-Armenia | - | Lincoln Red Imps | 2:0 (2:0) | ||
R | Lincoln Red Imps | - | FC Ararat-Armenia | 1:2 (0:1) | ||
H: 23.07.2019 17:00 | R: 30.07.2019 17:45 | Sieger: FC Ararat-Armenia | ||||
H | HB Tórshavn | - | Linfield FC | 2:2 (1:1) | ||
R | Linfield FC | - | HB Tórshavn | 1:0 (1:0) | ||
H: 23.07.2019 17:45 | R: 01.08.2019 20:45 | Sieger: Linfield FC | ||||
H | KF Shkëndija 79 | - | F91 Dudelange | 1:2 (1:0) | ||
R | F91 Dudelange | - | KF Shkëndija 79 | 1:1 (0:0) | ||
H: 23.07.2019 17:55 | R: 30.07.2019 17:55 | Sieger: F91 Dudelange | ||||
H | FC Santa Coloma | - | FK Astana | 0:0 (0:0) | ||
R | FK Astana | - | FC Santa Coloma | 4:1 (1:1) | ||
H: 23.07.2019 20:00 | R: 01.08.2019 16:00 | Sieger: FK Astana | ||||
H | SP Tre Penne | - | FK Sūduva | 0:5 (0:2) | ||
R | FK Sūduva | - | SP Tre Penne | 5:0 (3:0) | ||
H: 23.07.2019 20:30 | R: 30.07.2019 17:45 | Sieger: FK Sūduva | ||||
H | Slovan Bratislava | - | KF Feronikeli | 2:1 (1:0) | ||
R | KF Feronikeli | - | Slovan Bratislava | 0:2 (0:1) | ||
H: 24.07.2019 18:00 | R: 30.07.2019 18:00 | Sieger: Slovan Bratislava | ||||
H | Pyunik FC | - | FK Jablonec | 2:1 (2:0) | ||
R | FK Jablonec | - | Pyunik FC | 0:0 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 15:30 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Pyunik FC | ||||
H | FK Ventspils | - | Gżira United | 4:0 (1:0) | ||
R | Gżira United | - | FK Ventspils | 2:2 (1:0) | ||
H: 25.07.2019 16:45 | R: 01.08.2019 20:00 | Sieger: FK Ventspils | ||||
H | Gabala FK | - | Dinamo Tbilisi | 0:2 (0:1) | ||
R | Dinamo Tbilisi | - | Gabala FK | 3:0 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 17:00 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Dinamo Tbilisi | ||||
H | FK Partizani | - | FC Sheriff | 0:1 (0:1) | ||
R | FC Sheriff | - | FK Partizani | 1:1 (0:1) | ||
H: 25.07.2019 17:30 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: FC Sheriff | ||||
H | AEK Larnaca | - | Levski Sofia | 3:0 (0:0) | ||
R | Levski Sofia | - | AEK Larnaca | 0:4 (0:2) | ||
H: 25.07.2019 17:30 | R: 01.08.2019 18:30 | Sieger: AEK Larnaca | ||||
H | FC Utrecht | - | Zrinjski Mostar | 1:1 (0:1) | ||
R | Zrinjski Mostar | - | FC Utrecht | 2:1 (0:1, 1:1) n.V. | ||
H: 25.07.2019 18:30 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Zrinjski Mostar | ||||
H | Chikhura Sachkhere | - | Aberdeen FC | 1:1 (1:0) | ||
R | Aberdeen FC | - | Chikhura Sachkhere | 5:0 (2:0) | ||
H: 25.07.2019 18:45 | R: 01.08.2019 20:45 | Sieger: Aberdeen FC | ||||
H | Budapest Honvéd | - | CS Universitatea Craiova | 0:0 (0:0) | ||
R | CS Universitatea Craiova | - | Budapest Honvéd | 3:1 (0:0, 0:0, 0:0) i.E. | ||
H: 25.07.2019 18:55 | R: 01.08.2019 18:15 | Sieger: CS Universitatea Craiova | ||||
H | FK Haugesund | - | Sturm Graz | 2:0 (0:0) | ||
R | Sturm Graz | - | FK Haugesund | 2:1 (1:0) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 20:30 | Sieger: FK Haugesund | ||||
H | Lechia Gdańsk | - | Brøndby IF | 2:1 (1:0) | ||
R | Brøndby IF | - | Lechia Gdańsk | 4:1 (1:0, 2:1) n.V. | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 19:30 | Sieger: Brøndby IF | ||||
H | Molde FK | - | FK Čukarički | 0:0 (0:0) | ||
R | FK Čukarički | - | Molde FK | 1:3 (0:2) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 31.07.2019 20:45 | Sieger: Molde FK | ||||
H | Arsenal Tula | - | Neftçi PFK | 0:1 (0:1) | ||
R | Neftçi PFK | - | Arsenal Tula | 3:0 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Neftçi PFK | ||||
H | Yeni Malatyaspor | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 (1:1) | ||
R | Olimpija Ljubljana | - | Yeni Malatyaspor | 0:1 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 20:00 | Sieger: Yeni Malatyaspor | ||||
H | FC Flora | - | Eintracht Frankfurt | 1:2 (1:1) | ||
R | Eintracht Frankfurt | - | FC Flora | 2:1 (1:1) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 20:30 | Sieger: Eintracht Frankfurt | ||||
H | FK Mladá Boleslav | - | FK Ordabasy | 1:1 (1:1) | ||
R | FK Ordabasy | - | FK Mladá Boleslav | 2:3 (1:2) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 16:00 | Sieger: FK Mladá Boleslav | ||||
H | FC Alashkert | - | FCSB | 0:3 (0:0) | ||
R | FCSB | - | FC Alashkert | 2:3 (1:3) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 20:30 | Sieger: FCSB | ||||
H | Shakhter Soligorsk | - | Esbjerg fB | 2:0 (1:0) | ||
R | Esbjerg fB | - | Shakhter Soligorsk | 0:0 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 19:00 | R: 01.08.2019 19:45 | Sieger: Shakhter Soligorsk | ||||
H | Hapoel Be'er Sheva | - | FK Kairat | 2:0 (1:0) | ||
R | FK Kairat | - | Hapoel Be'er Sheva | 1:1 (1:0) | ||
H: 25.07.2019 19:30 | R: 01.08.2019 16:30 | Sieger: Hapoel Be'er Sheva | ||||
H | CSKA Sofia | - | NK Osijek | 1:0 (0:0) | ||
R | NK Osijek | - | CSKA Sofia | 3:4 (1:0, 1:0, 1:0) i.E. | ||
H: 25.07.2019 19:30 | R: 01.08.2019 20:45 | Sieger: CSKA Sofia | ||||
H | Lokomotiv Plovdiv | - | Spartak Trnava | 2:0 (1:0) | ||
R | Spartak Trnava | - | Lokomotiv Plovdiv | 3:1 (1:0) | ||
H: 25.07.2019 19:30 | R: 01.08.2019 20:45 | Sieger: Lokomotiv Plovdiv | ||||
H | Connah's Quay Nomads | - | Partizan | 0:1 (0:0) | ||
R | Partizan | - | Connah's Quay Nomads | 3:0 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 19:30 | R: 01.08.2019 21:00 | Sieger: Partizan | ||||
H | Piast Gliwice | - | Riga FC | 3:2 (0:1) | ||
R | Riga FC | - | Piast Gliwice | 2:1 (1:1) | ||
H: 25.07.2019 20:00 | R: 01.08.2019 18:30 | Sieger: Riga FC | ||||
H | IFK Norrköping | - | FK Liepāja | 2:0 (1:0) | ||
R | FK Liepāja | - | IFK Norrköping | 0:1 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 20:00 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: IFK Norrköping | ||||
H | Fehérvár FC | - | FC Vaduz | 1:0 (1:0) | ||
R | FC Vaduz | - | Fehérvár FC | 2:0 (0:0, 1:0) n.V. | ||
H: 25.07.2019 20:00 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: FC Vaduz | ||||
H | FC Luzern | - | KÍ Klaksvík | 1:0 (0:0) | ||
R | KÍ Klaksvík | - | FC Luzern | 0:1 (0:1) | ||
H: 25.07.2019 20:15 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: FC Luzern | ||||
H | FC DAC 1904 | - | Atromitos | 1:2 (1:2) | ||
R | Atromitos | - | FC DAC 1904 | 3:2 (2:0) | ||
H: 25.07.2019 20:30 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Atromitos | ||||
H | KAA Gent | - | FC Viitorul Constanța | 6:3 (5:1) | ||
R | FC Viitorul Constanța | - | KAA Gent | 2:1 (0:1) | ||
H: 25.07.2019 20:30 | R: 01.08.2019 17:00 | Sieger: KAA Gent | ||||
H | Aris Saloniki | - | AEL Limassol | 0:0 (0:0) | ||
R | AEL Limassol | - | Aris Saloniki | 0:1 (0:1) | ||
H: 25.07.2019 20:30 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Aris Saloniki | ||||
H | Jeunesse Esch | - | Vitória Guimarães | 0:1 (0:0) | ||
R | Vitória Guimarães | - | Jeunesse Esch | 4:0 (1:0) | ||
H: 25.07.2019 20:30 | R: 01.08.2019 21:00 | Sieger: Vitória Guimarães | ||||
H | AZ Alkmaar | - | BK Häcken | 0:0 (0:0) | ||
R | BK Häcken | - | AZ Alkmaar | 0:3 (0:1) | ||
H: 25.07.2019 20:30 | R: 01.08.2019 18:30 | Sieger: AZ Alkmaar | ||||
H | NK Domžale | - | Malmö FF | 2:2 (1:1) | ||
R | Malmö FF | - | NK Domžale | 3:2 (2:2) | ||
H: 25.07.2019 20:45 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Malmö FF | ||||
H | Rangers FC | - | Progrès Niedercorn | 2:0 (1:0) | ||
R | Progrès Niedercorn | - | Rangers FC | 0:0 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 20:45 | R: 01.08.2019 19:30 | Sieger: Rangers FC | ||||
H | FK Budućnost Podgorica | - | Zorya Lugansk | 1:3 (0:2) | ||
R | Zorya Lugansk | - | FK Budućnost Podgorica | 1:0 (1:0) | ||
H: 25.07.2019 20:45 | R: 01.08.2019 18:00 | Sieger: Zorya Lugansk | ||||
H | RC Strasbourg | - | Maccabi Haifa | 3:1 (1:1) | ||
R | Maccabi Haifa | - | RC Strasbourg | 2:1 (2:1) | ||
H: 25.07.2019 20:45 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: RC Strasbourg | ||||
H | Wolverhampton Wanderers | - | Crusaders FC | 2:0 (1:0) | ||
R | Crusaders FC | - | Wolverhampton Wanderers | 1:4 (1:3) | ||
H: 25.07.2019 20:45 | R: 01.08.2019 21:00 | Sieger: Wolverhampton Wanderers | ||||
H | Valur Reykjavík | - | PFC Ludogorets Razgrad | 1:1 (1:0) | ||
R | PFC Ludogorets Razgrad | - | Valur Reykjavík | 4:0 (2:0) | ||
H: 25.07.2019 21:00 | R: 01.08.2019 19:30 | Sieger: PFC Ludogorets Razgrad | ||||
H | Torino FC | - | Debreceni VSC | 3:0 (2:0) | ||
R | Debreceni VSC | - | Torino FC | 1:4 (0:2) | ||
H: 25.07.2019 21:00 | R: 01.08.2019 18:30 | Sieger: Torino FC | ||||
H | Legia Warszawa | - | Kuopion PS | 1:0 (1:0) | ||
R | Kuopion PS | - | Legia Warszawa | 0:0 (0:0) | ||
H: 25.07.2019 21:00 | R: 01.08.2019 18:00 | Sieger: Legia Warszawa | ||||
H | Espanyol Barcelona | - | UMF Stjarnan | 4:0 (0:0) | ||
R | UMF Stjarnan | - | Espanyol Barcelona | 1:3 (0:1) | ||
H: 25.07.2019 21:00 | R: 01.08.2019 21:15 | Sieger: Espanyol Barcelona | ||||
H | Shamrock Rovers | - | Apollon Limassol | 2:1 (1:1) | ||
R | Apollon Limassol | - | Shamrock Rovers | 3:1 (1:0, 2:1) n.V. | ||
H: 25.07.2019 21:00 | R: 01.08.2019 19:00 | Sieger: Apollon Limassol | ||||