19.06.2019 11:00 České Budějovice - 1. FK Příbram 1:2 (0:0)
16:30 Viktoria Plzeň - FK Baník Sokolov 2:0 (0:0)
18:30 Chemnitzer FC - VfL Pirna-Copitz 3:0 (2:0)
18:30 SV Grün-Weiß Calberlah - Eintracht Braunschweig 0:11 (0:2)
20.06.2019 12:00 IK Sirius - Djurgårdens IF 1:2 (1:1)
16:00 Arsenal Tula - Avangard Kursk 0:4 (0:3)
21.06.2019 13:00 AC Horsens - FC Helsingør 3:1 (1:0)
15:00 FC Zürich - FC Winterthur 2:2 (1:1)
17:00 Korona Kielce - Puszcza Niepołomice 1:4 (0:2)
18:00 ESV Mürzzuschlag - Sturm Graz 0:3 (0:3)
18:00 SV Mattersburg - Kapfenberger SV 1919 2:3 (0:0)
18:00 FC Tulln - SKN St. Pölten 0:10 (0:4)
18:00 FC Wacker Innsbruck - Zenit St. Petersburg 1:6 (1:3)
18:00 BSC Young Boys - FC Rapperswil-Jona 2:1
18:30 TSG Bad Harzburg - Eintracht Braunschweig 0:15 (0:4)
19:00 SV Sonsbeck - MSV Duisburg 0:6 (0:1)
19:00 TSV 1865 Dachau - Bayern München II 0:1 (0:1)
22.06.2019 13:00 Esbjerg fB - Randers FC 2:2 (1:0)
13:30 Albertslund IF - Brøndby IF 0:3 (0:1)
13:30 TSV Geyer - Erzgebirge Aue 0:22 (0:10)
14:00 FC Ingolstadt 04 - TSV 1860 Rosenheim 5:0 (1:0)
14:00 SV Wietmarschen - SV Meppen 1:9 (1:5)
14:00 KVV Zelzate - KAA Gent 0:4 (0:2)
14:00 FC Ingolstadt 04 - TSV 1860 Rosenheim 5:0
15:00 TSV 1860 München - VfR Garching 5:2 (2:0)
15:00 SV Wehen Wiesbaden - SG Sonnenhof Großaspach 4:2 (1:1)
15:00 FSV Frankfurt - 1. FC Kaiserslautern 4:1 (3:0)
15:00 FC Basel - SC Kriens 4:2 (0:2)
15:00 TuS Haltern - Preußen Münster 0:3 (0:2)
15:00 Eckernförder SV - Holstein Kiel 0:7 (0:3)
15:00 FC Thüringen Weida - FSV Zwickau 2:7 (1:2)
15:00 FSV Pfaffenhofen - SpVgg Unterhaching 1:13
15:00 SK Benešov - Sparta Praha 1:3 (0:3)
15:00 1. FC Kaiserslautern - FSV Frankfurt 1:4
15:00 Chemie Triptis - FC Carl Zeiss Jena 0:14 (0:5)
15:30 Mellendorfer TV - Hannover 96 0:6 (0:4)
15:30 1. FC Mönchengladbach - KFC Uerdingen 05 2:4
16:00 Grasshopper Club Zürich - SCR Altach 3:0 (1:0)
16:00 VfB Pößneck - Chemnitzer FC 1:18
16:00 GW Piesteritz - 1. FC Magdeburg 0:10
16:00 Piast Gliwice - ŠKF Sereď 2:2 (0:0)
16:00 SV Hellern - VfL Osnabrück 0:11 (0:2)
17:00 ATSV Zipf - LASK 0:10
17:00 FC Thun - FC Lausanne-Sport 1:5 (0:3)
17:00 SV Union Fladnitz - TSV Hartberg 1:12
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 3:0 (1:0)
17:00 Tatran Liptovský Mikuláš - Viktoria Plzeň 1:4 (1:0)
18:00 TSV Kottern-St. Mang - SSV Ulm 1846 0:2
18:00 AZ Alkmaar - Eendracht Aalst 3:1 (1:1)
18:00 1. FC Lichtenfels - 1. FC Nürnberg 0:8
18:00 Slovan Bratislava - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
18:30 FC Klosterneuburg - Rapid Wien 0:10
23.06.2019 11:00 SV Sieghartskirchen - Austria Wien 0:10 (0:4)
13:00 VfL Wolfsburg II - FC Viktoria 1889 Berlin 0:1 (0:1)
15:00 SpVgg Plattling - TSV 1860 München 0:10 (0:3)
15:00 1. FC 1924 Nebra - Hallescher FC 0:15
15:00 SV 08 Rothenstein - FC Carl Zeiss Jena 0:18
15:00 1. FC Rodewisch - FSV Zwickau 0:13 (0:5)
15:30 TSV Bemerode - Hannover 96 1:6 (0:4)
16:00 TSV Ilshofen - VfB Stuttgart 0:11