25.06.2024 18:00 FC Winterthur - FC Baden 4:1 (3:0)
18:30 SV Sennewitz - Hallescher FC 1:9 (1:5)
19:00 KSV Oudenaarde - KV Mechelen 0:3 (0:0)
26.06.2024 14:00 Legia Warszawa - Panathinaikos n.gesp.
14:30 AFC Tubize - RSC Anderlecht 1:4
15:00 Viborg FF - FK Haugesund 0:1 (0:1)
16:00 SC Verl - FC Schalke 04 II 4:2 (3:1)
16:30 Viktoria Plzeň - MFK Banská Bystrica 2:1
17:30 Skødstrup SF - Aarhus GF 0:9
18:00 FC St. Gallen - PFC Ludogorets Razgrad 0:2 (0:1)
18:30 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Greuther Fürth 1:6 (1:3)
19:00 MTV Wolfenbüttel - Eintracht Braunschweig 1:8 (1:5)
19:00 SV Sonsbeck - MSV Duisburg 1:7 (1:4)
27.06.2024 13:00 FC København - Silkeborg IF 1:0 (0:0)
28.06.2024 11:30 AZ Alkmaar - AEK Athen 6:0 (3:0)
13:00 Eintracht Braunschweig - Hallescher FC 1:0 (0:0)
14:00 SC Freiburg II - FC Wil 1900 0:1
15:00 Lyngby BK - Malmö FF 0:2 (0:0)
16:00 Almere City FC - FCSB 1:2 (1:2)
17:30 BSC Young Boys - FC Thun Berner Oberland 0:2 (0:0)
17:30 Crvena Zvezda - Mladost Lučani 1:0 (0:0)
18:00 SC Hemmingen-Westerfeld - Hannover 96 1:8
18:00 FC Winterthur - FC Rapperswil-Jona 3:2 (2:1)
18:00 SV Wehen Wiesbaden - SV Erbenheim 7:0
18:00 1. FC Burg - Energie Cottbus 0:12
18:30 TB Jahn Zeiskam - 1. FC Kaiserslautern 0:8 (0:2)
18:30 Eintracht Münchberg - SpVgg Bayreuth 0:2 (0:0)
19:00 FC Twente - Motherwell FC 2:2 (0:1)
19:00 Germania Teveren - Alemannia Aachen 1:3 (0:3)
19:00 TuS Mechtersheim - FC-Astoria Walldorf n.gesp.
19:30 FC Breitenrain Bern - BSC Young Boys 1:2
20:00 RAEC Mons - Sporting Charleroi 0:3 (0:1)
29.06.2024 Union 1861 Schönebeck - Rot-Weiss Essen 0:5
Quedlinburger SV - 1. FC Magdeburg 0:16
TSF Dornhan - SV Sandhausen 0:8
09:30 Fenerbahçe - Petrolul Ploieşti 2:1 (1:1)
10:30 Viktoria Plzeň - Vejle BK n.gesp.
10:30 Viktoria Plzeň - SV Lafnitz 6:0 (1:0)
11:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 1:1 (0:1)
11:00 FC Lugano - Stade Nyonnais 2:0 (1:0)
11:00 FC Midtjylland - SønderjyskE 2:2 (2:0)
11:00 Stade-Lausanne-Ouchy - Etoile Carouge FC 2:3 (2:1)
11:00 Oud-Heverlee Leuven - VC Bertem-Leefdaal 8:0
11:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Bulle 2:1
12:00 SC Paderborn 07 II - SC Verl 2:1
12:00 FC Deisenhofen - SpVgg Unterhaching 2:2 (1:1)
12:00 Royal Antwerp FC - Hoogstraten VV 2:0
12:30 1. FSV Mainz 05 II - FC Schalke 04 II 0:1 (0:0)
13:00 1. FC Bocholt - SV Meppen 4:1 (0:1)
13:00 SpVgg Hainstadt - SV Darmstadt 98 0:16 (0:7)
13:00 FSV Kappelrodeck-Waldulm - Karlsruher SC 0:24 (0:10)
13:30 FC Luzern - SCR Altach 2:1 (1:0)
13:30 RB Salzburg - Panathinaikos n.gesp.
13:30 RC Hades - KRC Genk 1:4 (0:4)
14:00 RKTSV - Roda JC Kerkrade 0:15 (0:7)
14:00 IF Elfsborg - Fredrikstad FK 0:0 (0:0)
14:00 SpVgg Quierschied - 1. FC Saarbrücken 0:6 (0:3)
14:00 Slavia Praha - FK Pardubice 1:1 (0:0)
14:00 Randers FC - FC Nordsjælland 2:3
14:00 Hobro IK - Aalborg BK 1:1 (1:0)
14:00 Brøndby IF - Vejle BK 0:2 (0:2)
14:00 Viktoria Köln - Bonner SC 1:0
14:00 SV Sulzemoos - TSV 1860 München 1:4
14:00 SV 1924 Münchenbernsdorf - Erzgebirge Aue 0:12 (0:4)
14:00 KV Mechelen - K Beerschot VA 2:1 (2:1)
14:00 FC Utrecht (J) - SV Rödinghausen 1:2 (1:1)
14:00 FC Kufstein - Bayern München II 0:3 (0:2)
14:00 KVC Westerlo - RFC Seraing n.gesp.
14:00 1. FC Nürnberg II - ASV Cham 4:2 (0:2)
14:00 SC 1960 Hanau - FSV Frankfurt 1:1 (0:0)
14:00 Schwarz-Weiß Essen - Rot-Weiss Essen 0:5
14:00 Kickers Offenbach - TSV Schott Mainz 3:1 (2:1)
14:00 TSV Havelse - Bor. Mönchengladbach II 1:2
14:00 1. FC Köln II - TSV Steinbach Haiger 3:3 (2:1)
14:00 VfL Rheingold Poll - 1. FC Köln 0:18
14:30 SV Nieuwleusen - PEC Zwolle 0:3 (0:1)
14:30 RSC Anderlecht - FCV Dender EH 2:1 (2:1)
15:00 AC Sparta Praha - AIK Solna 3:1 (1:0)
15:00 Eintracht Bamberg - SpVgg Greuther Fürth 0:5 (0:2)
15:00 Fortschritt Lunzenau - Dynamo Dresden 0:19
15:00 RKC Waalwijk - Regioteam Waalwijk 8:0 (4:0)
15:00 USV Elinkwijk - FC Utrecht 2:4 (2:2)
15:00 Preußen Münster II - Fortuna Düsseldorf II 0:1
15:00 Go Ahead Eagles - ONS Sneek 7:1 (5:1)
15:30 Arminia Bielefeld - ASC 09 Dortmund 3:1 (3:0)
15:30 SV Ramlingen/Ehlershausen - Hannover 96 0:3 (0:2)
16:00 FC Lausanne-Sport - Yverdon Sport FC n.gesp.
16:00 Excelsior '20 - Sparta Rotterdam 0:6 (0:4)
16:00 SV Waren 09 - Hansa Rostock 0:4
16:00 KVK Tienen - Sint-Truidense VV 0:6 (0:2)
16:00 White Star Lauwe - KV Kortrijk 0:5
16:00 Telstar - IJVV Stormvogels 2:1 (0:0)
17:00 Oranje Wit - FC Dordrecht 1:6 (0:1)
17:00 Aubel FC - Standard Liège 0:5
17:00 RB Salzburg - SpVgg Unterhaching 3:0 (2:0)
17:00 Telstar - De Foresters 2:1 (1:0)
17:00 FC Den Bosch - AEK Larnaca 2:1 (1:1)
17:30 Shakhtar Donetsk - FK Sarajevo 4:1 (2:0)
18:00 CFR Cluj - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
19:00 KFC Merelbeke - KAA Gent 0:5 (0:2)
30.06.2024 FSV Bernau - Hertha BSC 0:7
FC Rosenhof Wolfskofen - Jahn Regensburg 0:8
FC Tegernheim - Jahn Regensburg 0:1
12:00 SC Paderborn 07 - Kickers Emden 6:2 (3:1)
13:00 Aarhus GF - AC Horsens 3:0 (3:0)
13:00 Silkeborg IF - FK Haugesund 2:2 (2:1)
14:00 FSV Neusalza-Spremberg - Dynamo Dresden 1:5 (0:2)
14:00 Oelsnitzer FC - Erzgebirge Aue 0:12
14:00 Eintracht Trier - SV 07 Elversberg 1:3 (0:2)
15:00 1. FC Gievenbeck - Preußen Münster 0:4 (0:2)
15:00 FC Dornbreite Lübeck - VfB Lübeck 2:7 (1:3)
16:30 SpVgg Unterhaching - SV Schalding-Heining 1:2 (0:0)
17:00 FC Sion - Sporting Braga 1:3 (1:1)
17:00 FC St. Gallen - CS Universitatea Craiova 2:1 (1:1)
18:00 Paphos FC - Legia Warszawa 1:0 (1:0)