24.06.2019 17:00 CSKA Sofia - 1. FK Příbram 3:0 (2:0)
17:00 SK Austria Klagenfurt - Lokomotiv Moskva 1:3 (1:2)
18:00 NK Maribor - KS Cracovia 1:2 (1:0)
18:00 SV Horn - FK Ufa 2:1 (2:0)
25.06.2019 13:00 AC Horsens - Aarhus GF 0:3 (0:1)
13:00 FC Nordsjælland - Kalmar FF 3:4 (2:2)
16:00 Slovan Bratislava - Bohemians 1905 3:1 (2:0)
18:00 Sturm Graz - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
18:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:1 (1:0)
18:00 Zenit St. Petersburg - Levski Sofia 1:0 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - Crvena Zvezda 1:1 (0:0)
18:00 Qarabağ FK - CS Universitatea Craiova 0:0 (0:0)
18:30 Glückauf Brieske-Senftenberg - Energie Cottbus 1:17 (1:7)
19:00 SV Leobendorf - Rapid Wien 0:3 (0:1)
19:00 Quick'20 - AFC Ajax 2:11 (2:7)
19:30 MVC'19 - VVV-Venlo 0:7 (0:3)
26.06.2019 10:30 Górnik Zabrze - MFK Karvina 2:1 (1:0)
11:00 FC Zürich - FC Wil 1900 4:0 (1:0)
11:00 GKS Katowice - GKS Tychy '71 0:0 (0:0)
11:00 FK Dukla Praha - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:1)
14:00 FC Ingolstadt 04 - SKN St. Pölten 3:1 (2:1)
16:00 FK Jablonec - FK Pardubice 4:1 (3:0)
16:00 ŠKF Sereď - Tatran Liptovský Mikuláš 7:2 (1:1)
17:00 WSG Wattens - Budapest Honvéd 0:3 (0:1)
17:00 Shakhtar Donetsk - PFC Ludogorets Razgrad 3:0 (2:0)
17:00 Korona Kielce - FKS Stal Mielec 1:0 (1:0)
17:00 Akhmat Grozny - DAC Dunajská Streda 5:1 (2:0)
17:00 Sigma Olomouc - FC Hradec Králové 1:0 (0:0)
17:30 Wolfsberger AC - MOL Vidi FC 0:1 (0:0)
17:30 Würzburger Kickers - SSV Ulm 1846 4:1 (4:0)
18:00 SV Sandhausen - FC Astoria Walldorf 2:1 (1:0)
18:00 VfL Wolfsburg II - SV Reislingen-Neuhaus 15:0
18:00 DJK Ammerthal - 1. FC Nürnberg 0:6 (0:3)
18:00 KFC Uerdingen 05 - FC Oleksandriya 4:3 (1:2)
18:00 TSV Hartberg - Pyunik FC 1:1 (0:0)
18:00 SV Falkensee-Finkenkrug - Holstein Kiel 0:9 (0:1)
18:00 VfB Stuttgart - FC Wacker Innsbruck 4:1 (3:0)
18:00 FK Rostov - Spartak Moskva 2:0 (2:0)
18:00 Grasshopper Club Zürich - FC Rapperswil-Jona 3:2 (3:2)
18:00 FK Teplice - Bischofswerdaer FV 4:1 (4:1)
18:00 NK Domžale - Lokomotiva Zagreb 1:0 (1:0)
18:00 RCS Brainois - Standard Liège 0:5 (0:2)
18:30 Malchower SV 90 - Hansa Rostock 0:4 (0:1)
18:30 SC Pinkafeld - Celtic FC 1:6 (1:1)
18:30 1. FC Lok Leipzig - Erzgebirge Aue 1:3 (1:2)
18:30 FC Luzern - FC Winterthur 2:4 (1:2)
18:30 Borussia Dortmund II - Preußen Münster 3:2 (1:2)
18:30 Rot-Weiß Darmstadt - SV Darmstadt 98 0:9 (0:5)
18:30 Slavia Praha - České Budějovice 0:2 (0:2)
18:30 FV Linkenheim - Karlsruher SC 0:15 (0:8)
18:30 Wisła Kraków - Radomiak Radom 2:1 (1:1)
19:00 Regioteam Gaasterland - sc Heerenveen 0:8 (0:7)
19:00 VV Sittard - Fortuna Sittard 3:7 (1:5)
19:00 TSV 1860 München - FC Basel 1:5 (0:3)
19:00 Lech Poznań - Brøndby IF 1:0 (1:0)
19:00 Meiendorfer SV - Hamburger SV 0:8 (0:2)
19:00 SG Sonnenhof Großaspach - SGV Freiberg 3:2
19:00 VfB Günnigfeld - SG Wattenscheid 09 0:13 (0:7)
19:00 RWDM Brussels FC - Cercle Brugge 0:0 (0:0)
20:00 VOC Rotterdam - Sparta Rotterdam 1:3 (0:0)
20:45 Crusaders FC - Motherwell FC 1:0 (1:0)
27.06.2019 12:00 FK Khimki - Shinnik Yaroslavl 3:1
16:00 FC FASTAV Zlín - Lokomotiv Moskva 2:4 (2:2)
16:00 Rubin Kazan - Mordovia Saransk 4:1 (3:1)
17:00 MOL Vidi FC - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
17:00 Legia Warszawa - 1. FK Příbram 5:0 (2:0)
17:30 KF Shkëndija 79 - MŠK Žilina 1:0 (1:0)
17:30 Chayka Peschanokopskoye - Chernomorets Novorossisk 1:0 (1:0)
18:00 Wacker Nordhausen - Dynamo Dresden 3:2 (1:1)
18:00 Rot-Weiß Erfurt - FC Gießen 4:2 (2:2)
18:00 Lech Poznań - AEK Larnaca 1:3 (0:2)
18:00 FK Krasnodar - CSKA Moskva 1:0 (1:0)
18:00 CSKA Sofia - Ferencvárosi TC 0:1 (0:0)
18:00 FC Botoşani - PFC Ludogorets Razgrad 1:2 (0:1)
18:00 KS Cracovia - Dinamo Zagreb 1:0 (1:0)
18:30 SpVgg Bayern Hof - FSV Zwickau 0:4 (0:1)
19:00 FK Pirmasens - Waldhof Mannheim 1:3 (0:1)
19:00 Drents Verbond - FC Emmen 0:8 (0:4)
19:30 1. FC Kleve - Bor. Mönchengladbach II 1:3 (0:1)
20:00 Široki Brijeg - Velež Mostar 1:3 (0:1)
20:00 Spouwen-Mopertingen - Sint-Truidense VV 0:4 (0:2)
28.06.2019 11:30 CS Universitatea Craiova - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
12:00 FC København - Fremad Amager 0:0 (0:0)
14:00 Odense BK - SønderjyskE 0:1 (0:1)
16:00 FK Ústí nad Labem - Zagłębie Lubin 1:2 (1:0)
16:00 FC Wil 1900 - FC Lugano 1:2 (0:1)
16:30 Legia Warszawa - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
17:00 LASK - Slovan Liberec 1:3 (0:2)
17:30 FC Schönberg 95 - Holstein Kiel 0:13
18:00 FC Gleisdorf 09 - Sturm Graz 0:4 (0:0)
18:00 SV Mattersburg - Szombathelyi Haladás 0:0 (0:0)
18:00 1. FC Wunstorf - Hannover 96 0:4 (0:3)
18:00 VFC Plauen - Chemnitzer FC 1:8 (1:3)
18:00 1. FC Lok Leipzig - Viktoria Köln 0:5 (0:2)
18:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB 0:2 (0:2)
18:00 LSV 49 Oettersdorf - FC Carl Zeiss Jena 0:9
18:00 Olympiakos Piräus - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
18:30 SV Kirchanschöring - RB Salzburg 0:3
18:30 Kickers Offenbach - SV Wehen Wiesbaden 1:1 (0:0)
18:30 VfL Oythe - VfL Osnabrück 1:10 (1:7)
18:30 TV Wackersdorf - Jahn Regensburg 1:20
18:30 Eintracht Braunschweig - MTV Gifhorn 11:1
19:00 SV Bad Erlach - Austria Wien 0:11 (0:3)
19:00 VV DTD - SC Cambuur 0:8 (0:3)
19:00 VV Nieuw Buinen - FC Emmen 1:13 (0:8)
19:00 Union Sandersdorf - Hallescher FC 0:4 (0:2)
19:00 VV Sellingen - FC Groningen 0:15 (0:7)
19:00 Regioselectie Amersfoort - FC Utrecht 1:6 (0:4)
19:00 SV Seligenporten - VfR Aalen 1:1
19:00 ASC Grün-Weiß 49 - SV Meppen 0:16 (0:7)
29.06.2019 02:00 Independiente Medellín - CF Pachuca 2:1
05:15 River Plate - Deportivo Guadalajara 5:1 (2:0)
10:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy '71 1:4 (0:2)
10:00 Sigma Olomouc - FK Pardubice 2:1 (0:1)
11:00 ASV Neumarkt - Jahn Regensburg 0:8 (0:7)
11:00 FKS Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
11:00 Zenit St. Petersburg - Budapest Honvéd 3:0 (1:0)
11:00 FC Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 5:2 (2:2)
11:00 FK Teplice - FK Baník Sokolov 5:0 (2:0)
11:00 Sportfreunde Lotte - SSV Jeddeloh 0:0
12:00 AFC Ajax - Aalborg BK 1:1 (0:1)
12:00 Vejle BK - Silkeborg IF 1:3 (1:2)
12:00 Krylia Sovetov - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
12:00 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2:1 (2:0)
13:00 VSG Altglienicke - Hansa Rostock 2:0 (1:0)
13:00 WSG Wattens - Bayern München II 4:1 (4:0)
13:30 TSG Neustrelitz - 1. FC Magdeburg 0:3 (0:1)
14:00 SpVgg Unterhaching - SSV Ulm 1846 0:2
14:00 DVC Appingedam - FC Groningen 0:10 (0:4)
14:00 Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3 (0:2)
14:00 Fortuna Düsseldorf II - VfB 03 Hilden 4:1
14:00 1. FC Köln II - FC Utrecht (J) 1:3 (1:3)
14:00 SC RW Maaslingen - Arminia Bielefeld 0:5 (0:3)
14:00 SG Schorndorf - VfR Aalen 0:8
14:00 FC Bad Ragaz - FC St.Gallen 2:19 (2:9)
14:00 Brechin City FC - Dundee FC 1:2 (0:1)
14:30 Almelose Selectie - Heracles Almelo 0:6 (0:3)
14:30 SV Honselersdijk - ADO Den Haag 1:8 (0:6)
14:30 Linfield FC - Motherwell FC 0:3 (0:1)
15:00 TeBe Berlin - Hansa Rostock 2:3 (1:1)
15:00 TSV Buchholz 08 - Hamburger SV 1:13 (0:5)
15:00 SV Sandhausen - FSV Frankfurt 5:4 (2:2)
15:00 Regioteam Tubbergen - FC Twente 0:3 (0:2)
15:00 IJVV De Zwervers - SBV Excelsior 0:10 (0:7)
15:00 TSV Obersontheim - 1. FC Heidenheim 1846 1:11
15:00 SV Münster - SV Darmstadt 98 0:8
15:00 FC Altenbochum - VfL Bochum 1:8 (0:4)
15:00 FV Blau-Weiß Röhrsdorf - FSV Zwickau 0:23
15:00 FSV Mellenbach/​Sitzendorf - FC Carl Zeiss Jena 0:17
15:00 Aberdeen FC - Connah's Quay Nomads 0:0
15:30 FC Thun - FC Aarau 2:0 (0:0)
15:30 VfB Stuttgart - BSC Young Boys 1:3 (1:2)
16:00 SDC Putten - Feyenoord 0:6 (0:3)
16:00 FC Luzern - SCR Altach 0:0 (0:0)
16:00 Berliner AK 07 - 1. FC Magdeburg 1:0 (0:0)
16:00 Schiedams XI-tal - Sparta Rotterdam 0:6 (0:3)
16:00 RKDSV - Willem II 0:4 (0:1)
16:00 SKN St. Pölten - FCM Traiskirchen 5:0
16:00 TSV 1865 Dachau - TSV 1860 München 1:5 (0:2)
16:00 Olympia Laxten - SV Meppen 0:19
16:00 AZ Alkmaar - FC Oleksandriya 0:3 (0:1)
16:00 Zundertse Selectie - NAC Breda 0:4 (0:2)
16:00 Alfreton Town - Nottingham Forest 1:2 (1:1)
16:30 Rapid Wien - Bohemians 1905 2:3 (0:1)
16:30 FC Rapperswil-Jona - FC Zürich 1:3
16:30 Lüneburger SK Hansa - Hannover 96 2:3
16:30 USV Elinkwijk - FC Utrecht 0:17 (0:8)
16:30 Sparta Praha - CFR Cluj 0:1
16:30 Crvena Zvezda - Zenit St. Petersburg 0:1
17:00 SV Viktoria Marchtrenk - LASK 0:13
17:00 Kapfenberger SV 1919 - Wolfsberger AC 2:3
17:00 FC Dalfsen - PEC Zwolle 0:11 (0:5)
17:00 Wisła Płock - Brøndby IF 1:1 (1:0)
17:00 Apollon Limassol - Dinamo Moskva 0:2
17:00 KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht 0:6
17:30 SV Draßmarkt - FC Admira Wacker 1:4
17:30 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 1:2 (0:1)
17:30 Servette Genève - Grasshopper Club Zürich 1:0
18:00 Wiener Sport-Club - Celtic FC 1:2 (0:0)
18:00 SV Ried - Union Gurten 3:0 (1:0)
18:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - 1. FC Nürnberg 2:1
18:00 Regioteam Achterhoek - De Graafschap 0:8 (0:5)
18:00 Hapoel Be'er Sheva - Olympiakos Piräus 2:2 (1:1)
18:00 SV Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven 1:3 (0:0)
18:00 Hajduk Split - Krylia Sovetov 2:1
18:30 TSV Hartberg - SV Lafnitz 0:0
18:30 VfB Fichte Bielefeld - Arminia Bielefeld 1:3
19:00 VV Buitenpost - sc Heerenveen 1:14 (0:6)
19:00 SV Terwolde - Go Ahead Eagles 1:10 (0:5)
19:00 SHH - VVV-Venlo 2:14 (1:4)
19:08 ŁKS Łódź - Radomiak Radom 2:2 (0:1)
30.06.2019 10:30 FK Krasnodar - FK Rostov 3:0 (1:0)
11:00 Shakhtar Donetsk - CSKA Sofia 1:0 (1:0)
14:00 FCE Rheine - VfL Osnabrück 0:6 (0:3)
14:00 FC Ingolstadt 04 - VfB Eichstätt 4:3 (3:2)
15:00 Heracles Almelo - FC Nordsjælland 1:1 (0:0)
15:00 FC Teutonia 05 - FC St. Pauli 3:3
15:00 TSV Wäschenbeuren - SG Sonnenhof Großaspach 21:0
15:30 FC Lausanne-Sport - FC Sion 0:0 (0:0)
16:00 SpVgg Unterhaching - TSV 1860 Rosenheim 5:0 (4:0)
16:00 TSG Ehingen - 1. FC Heidenheim 1846 1:13
17:00 KFC Uerdingen 05 - Royal Antwerp FC 1:1 (0:1)
17:00 SC Durbachtal - Karlsruher SC 0:3 (0:2)
17:00 SV Gutenstetten-Steinachgrund - SpVgg Greuther Fürth 0:12 (0:7)
18:00 Bahlinger SC - 1. FC Kaiserslautern 2:6 (2:3)
18:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 3:1 (1:1)
18:00 Slovan Bratislava - Slavia Praha 3:2 (2:0)
23:00 América de Cali - CF Pachuca 0:0 (0:0)